Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 13 шешімін іске асыру туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 6 Өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 13 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер бірінің аумағында тіркелген тасымалдаушылардың Еуразиялық экономикалық одаққа мүше басқа мемлекеттің аумағында орналасқан пункттер арасында автомобильмен жүк тасымалдарын орындауын кезең-кезеңмен ырықтандырудың 2016 жылдан бастап 2025 жылға дейінгі аралықтағы кезеңге арналған бағдарламасының (бұдан әрі – Бағдарлама) ІІ кезеңін іске асыру барысы туралы ақпаратының негізінде:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Бағдарламада көзделген іс-шараларды Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің іске асыруы мониторингін жалғастырсын.
2. Армения Республикасының Үкіметі, Беларусь Республикасының Үкіметі, Қырғыз Республикасының Үкіметі және Ресей Федерациясының Үкіметі Бағдарламаның ІІІ кезеңінде көзделген іс-шараларды белгіленген мерзімде іске асыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О реализации Решения Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 13
Распоряжение Высшего Евразийского экономического совета от 19 мая 2020 года № 6
На основании информации Евразийской экономической комиссии о ходе реализации государствами - членами Евразийского экономического союза II этапа Программы поэтапной либерализации выполнения перевозчиками, зарегистрированными на территории одного из государств - членов Евразийского экономического союза, автомобильных перевозок грузов между пунктами, расположенными на территории другого государства - члена Евразийского экономического союза, на период с 2016 по 2025 годы, утвержденной Решением Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 13 (далее - Программа):
1. Евразийской экономической комиссии продолжить мониторинг реализации государствами - членами Евразийского экономического союза мероприятий, предусмотренных Программой.
2. Правительству Республики Армения, Правительству Республики Беларусь, Правительству Кыргызской Республики и Правительству Российской Федерации обеспечить реализацию в установленные сроки мероприятий, предусмотренных III этапом Программы.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации