Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің әлеуметтік-экономикалық дамуының 2020 жылға және 2021-2023 жылдар кезеңіне арналған ресми болжамдарын дайындау үшін болжамдардың сыртқы параметрлерінің интервалдық сандық мәндерін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 92 шешімі
Келісілген макроэкономикалық саясатты жүргізу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 14 қосымша) 4-тармағының 5-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің әлеуметтік-экономикалық дамуының 2020 жылға және 2021 – 2023 жылдар кезеңіне арналған ресми болжамдарын дайындау үшін болжамдардың сыртқы параметрлерінің интервалдық сандық мәндері бекітілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
В. Назаренко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2020 жылғы 28 шілдедегі
№ 92 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН

Об утверждении интервальных количественных значений внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2020 год и на период 2021 – 2023 годов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 июля 2020 г. № 92
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4 Протокола о проведении согласованной макроэкономической политики (приложение № 14 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемые интервальные количественные значения внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2020 год и на период 2021 – 2023 годов.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Назаренко
УТВЕРЖДЕНЫ
Решением Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 28 июля 2020 г. № 92

Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің әлеуметтік-экономикалық дамуының 2020 жылға және 2021 – 2023 жылдар кезеңіне арналған ресми болжамдарын дайындау үшін болжамдардың сыртқы параметрлерінің интервалдық сандық мәндері
Өлшем бірлігі
Болжам
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
2023 жыл
1. Әлемдік экономиканың даму қарқыны болжамдарының интервалдық сандық мәндері (сатып алу қабілетінің тепе-теңдігі бойынша есептеу)
өткен жылға қарағанда пайызбен

Интервальные количественные значения внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2020 год и на период 2021 – 2023 годов
Единица измерения
Прогноз
2020 год
2021 год
2022 год
2023 год
1. Интервальные количественные значения прогнозов темпов развития мировой экономики (расчет по паритету покупательной способности)
процентов к предыдущему году