Тауарларға арналған декларацияны толтыру тәртібінің 41 20-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 1 желтоқсандағы № 161 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 105-бабының 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 257 шешімімен бекітілген Тауарларға арналған декларацияны толтыру тәртібінің 4120-тармағының 2) тармақшасының екінші абзацындағы "ал толық ТД-да - "УТД" деген сөздер "толық ТД – УТД", ал тауарларды жеткізу аяқталған кезде "ТТД" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім 2021 жылғы 1 ақпаннан бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в пункт 41 20 Порядка заполнения декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 декабря 2020 года № 161
В соответствии с пунктом 5 статьи 105 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В абзаце втором подпункта 2 пункта 4120 Порядка заполнения декларации на товары, утвержденного Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 257, слова "а в полной ДТ – "ПВД" заменить словами "в полной ДТ – "ПВД", а при завершении поставки товаров – "ПДЗ"".
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 февраля 2021 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович