Еуразиялық экономикалық одақтың бюджет сыныптамасының құрамы мен құрылымы туралы ережеге өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 76 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы № 78 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың бюджеті туралы ереженің 14-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1.  Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 42 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың бюджет сыныптамасының құрамы мен құрылымы туралы ереженің 20-тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"42" – Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының қаражатын Еуразиялық экономикалық одақтағы бәсекелестік саласындағы құқықтық реттеу мен саясатқа сараптамалық шолу жүргізуге аудару.".
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және Еуразиялық экономикалық одақтың 2021 жылға арналған бюджетін қалыптастыру және орындау кезінде қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Ә. Смайылов
Э. Асрандиев
А. Оверчук

О внесении изменения в Положение о составе и структуре бюджетной классификации Евразийского экономического союза
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 11 сентября 2020 года № 76.
В соответствии с пунктом 14 Положения о бюджете Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 78, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Пункт 20 Положения о составе и структуре бюджетной классификации Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 15 июля 2015 г. № 42, дополнить абзацем следующего содержания:
"42" – перечисление средств Организации экономического сотрудничества и развития на проведение экспертного обзора правового регулирования и политики в сфере конкуренции в Евразийском экономическом союзе.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и действует при формировании и исполнении бюджета Евразийского экономического союза на 2021 год.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Э. Асрандиев А. Оверчук