Өздеріне қатысты арнайы кедендік рәсім белгіленуі мүмкін тауарлар санаттары тізбесінің және оларды осындай кедендік рәсіммен орналастыру шарттарының 5(1)-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 120 шешімі.
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 254-бабына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 62-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 329 шешімімен бекітілген Өздеріне қатысты арнайы кедендік рәсім белгіленуі мүмкін тауарлар санаттары тізбесі және оларды осындай кедендік рәсіммен орналастыру шарттары 51-тармағының бірінші бөлігі "6 ай" деген сөзден кейін ", ал 2021 жылғы 31 желтоқсанды қоса алғанға дейін әкелінген, көрсетілген тауарларға қатысты 12 ай ішінде" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
Ә. Смайылов
А. Новиков
А. Оверчук

О внесении изменения в пункт 5(1) перечня категорий товаров, в отношении которых может быть установлена специальная таможенная процедура, и условий их помещения под такую таможенную процедуру
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 ноября 2020 года № 120.
В соответствии со статьей 254 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза и пунктом 62 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Дополнить часть первую пункта 51 перечня категорий товаров, в отношении которых может быть установлена специальная таможенная процедура, и условий их помещения под такую таможенную процедуру, утвержденного Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 329, после слов "6 месяцев" словами ", а в отношении указанных товаров, вывезенных до 31 декабря 2021 г. включительно, – в течение 12 месяцев,".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Смаилов
А. Новиков
А. Оверчук