Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 қазандағы № 97 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 29-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2017 жылғы 23 маусымдағы "Еуразиялық экономикалық одақтың "Табиғи минералды суды қоса алғанда, қапталған ауыз судың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті туралы" № 45 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 2-тармақтың үшінші абзацы алып тасталсын;
б) көрсетілген Шешіммен қабылданған Еуразиялық экономикалық одақтың "Табиғи минералды суды қоса алғанда, қапталған ауыз судың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентіне (ЕАЭО ТР 044/2017) № 1 қосымшаның 1-позициясында 3-графадағы ">60,0" цифрлары ">100,0" цифрларымен, 4-графадағы "≤ 60,0" цифрлары "≤ 100,0" цифрларымен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 180 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
М.Григорян
Беларусь Республикасынан
И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан
Ә.Смайылов
Қырғыз Республикасынан
А.Жапаров
Ресей Федерациясынан
А.Оверчук

О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 июня 2017 г. № 45
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 5 октября 2021 года № 97
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
В соответствии со статьей 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 29 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 июня 2017 г. № 45 "О техническом регламенте Евразийского экономического союза "О безопасности упакованной питьевой воды, включая природную минеральную воду" следующие изменения:
а) абзац третий пункта 2 исключить;
б) в позиции 1 приложения № 1 к техническому регламенту Евразийского экономического союза "О безопасности упакованной питьевой воды, включая природную минеральную воду" (ТР ЕАЭС 044/2017), принятому указанным Решением, в графе 3 цифры "> 60,0" заменить цифрами "> 100,0", в графе 4 цифры "< 60,0" заменить цифрами "< 100,0".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 180 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов А. Жапаров А. Оверчук