Мемлекеттік (муниципалдық) сатып алу мақсатында тауарлардың жекелеген түрлерінің шығарылған елін айқындау қағидаларына № 1 қосымшаға өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 қазандағы № 101 шешімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 105 шешімімен бекітілген Мемлекеттік (муниципалдық) сатып алу мақсатында тауарлардың жекелеген түрлерінің шығарылған елін айқындау қағидаларына № 1 қосымшаға өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
М. Григорян
Беларусь Республикасынан
И. Петришенко
Қазақстан Республикасынан
Ә. Смайылов
Қырғыз Республикасынан
А.Жапаров
Ресей Федерациясынан
А. Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2021 жылғы 5 қазандағы
№ 101 шешіміне
ҚОСЫМША
Мемлекеттік (муниципалдық) сатып алу мақсатында тауарлардың жекелеген түрлерінің шығарылған елін айқындау қағидаларына №1 қосымшаға енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Бірінші графаның атауы мынадай редакцияда жазылсын: "ЕАЭО СЭҚ ТН коды".
2. IV бөлімдегі "9410-нан, Офистерге арналған ағаш жиһаз 9403 30-дан" позициясында бірінші графадағы "9410-нан"деген сөздер "9401-ден" сөздермен ауыстырылсын.
3. V бөлімдегі "Өзге де өздігінен жүретін бір ожаулы фронтал тиеуіш 8429 51-ден"позициясында екінші графадағы үшінші абзацтағы "7-ден кем" сөздері "кем дегенде 7" сөздермен ауыстырылсын.
4. IХ бөлімдегі "8537-ден Жиынтықты трансформаторлық шағын станция (ЖТШ), блокты-модулды трансформаторлық шағын станция (БЖТШ)" позициясындағы бірінші графадағы (8537-ден" деген сөздер "8504-тен" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. 5-сілтемеде он бірінші абзацтағы "3210-нан" деген сөздер "3210 00-ден" сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приложение № 1 к Правилам определения страны происхождения отдельных видов товаров для целей государственных (муниципальных) закупок
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 5 октября 2021 года № 101
Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в приложение № 1 к Правилам определения страны происхождения отдельных видов товаров для целей государственных (муниципальных) закупок, утвержденным Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 23 ноября 2020 г. № 105, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов А. Жапаров А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 5 октября 2021 г. № 101
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в приложение № 1 к Правилам определения страны происхождения отдельных видов товаров для целей государственных (муниципальных) закупок
1. Наименование графы первой изложить в следующей редакции: "Код ТН ВЭД ЕАЭС".
2. В разделе IV в позиции "из 9410, из 9403 30 Мебель деревянная для офисов" в графе первой слова "из 9410" заменить словами "из 9401".
3. В разделе V в позиции "из 8429 51 Погрузчики фронтальные одноковшовые самоходные прочие" в графе второй в абзаце третьем слова "менее 7" заменить словами "не менее 7".
4. В разделе IX в позиции "из 8537 Комплектные трансформаторные подстанции (КТП), блочно-модульные трансформаторные подстанции (БКТП)" в графе первой слова "из 8537" заменить словами "из 8504".
5. В сноске 5 в абзаце одиннадцатом слова "из 3210" заменить словами "из 3210 00".