Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жатқызылған тауарлардың бірыңғай тізбесіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 134 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 58-бабының 1-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 45-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 317 шешімімен бекітілген Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жатқызылған тауарлардың бірыңғай тізбесінде ЕАЭО СЭҚ ТН 1518 00-ден, 2102-ден, 2309-дан, 2936-дан, 3002-ден, 3203 00-ден,3302-ден, 3504 00-ден, 3507-ден, 3808-ден, 3824-тен кодтары бар позицияда бірінші графада "3824-тен" деген сөздер "3823-тен, 3824-тен" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения
Республикасынан
М.Григорян
Беларусь
Республикасынан
И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан
Ә.Смайылов
Қырғыз Республикасынан
А.Кожошев
Ресей Федерациясынан
А.Оверчук

О внесении изменения в Единый перечень товаров, подлежащих ветеринарному контролю (надзору)
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2021 года № 134.
В соответствии с пунктом 1 статьи 58 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 45 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. В Едином перечне товаров, подлежащих ветеринарному контролю (надзору), утвержденном Решением Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 317, в позиции с кодами из 1518 00, из 2102, из 2309, из 2936, из 3002, из 3203 00, из 3302, из 3504 00, из 3507, из 3808, из 3824 ТН ВЭД ЕАЭС в графе первой слова "из 3824" заменить словами "из 3823, из 3824".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов А. Кожошев А. Оверчук