Қазақстан Республикасында Еуразиялық экономикалық одақтың және үшінші елдердің өндірушілері үшін ауыл шаруашылығы техникасын және жабдық сатып алу бағдарламасына қатысуының тең жағдайларын қамтамасыз ету туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2021 жылғы 20 тамыздағы № 9 Өкімі
Қазақстан Республикасының Үкіметінен:
1.Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 23 шілдедегі "Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығындардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 317 бұйрығына №№ 1, 1.1 жобалардың паспорттары бойынша Еуразиялық экономикалық одақтың және үшінші елдердің өндірісінің техника және жабдық бірлігіне арналған субсидияларды есептеу үшін әртүрлі барынша жол берілетін құнды белгілеуді болдырмайтын өзгерістер енгізуді аяқтау сұралсын.
№ 1.1 жобасының паспорты бойынша техника мен машиналар моделі жөнінде техника және жабдық бірлігіне арналған субсидияларды есептеу үшін барынша жол берілетін құн Еуразиялық өндірушілердің 2022 жылға арналған баға ұсыныстарына сәйкес белгіленеді.
Мерзімі – 2021 жылғы 20 қыркүйек.
2.Осы Өкімнің орындалу қорытындысы туралы Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысында хабардар етуі сұралсын.
3. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

Об обеспечении равных условий участия в программе закупки сельскохозяйственной техники и оборудования в Республике Казахстан для производителей Евразийского экономического союза и третьих стран
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 20 августа 2021 года № 9.
Просить Правительство Республики Казахстан:
1. Завершить внесение изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 июля 2018 года № 317 "Об утверждении Правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях" (далее - Приказ № 317), исключающих установление различной максимальной допустимой стоимости для расчета субсидий на единицу техники и оборудования производства государств - членов Евразийского экономического союза и третьих стран, по паспортам проектов №№ 1, 1.1.
По моделям техники и машин по паспорту проекта №1.1. максимальная допустимая стоимость для расчета субсидий на единицу техники и оборудования устанавливается в соответствии с ценовыми предложениями евразийских производителей на 2022 год.
Срок - 20 сентября 2021 года.
2. Проинформировать об итогах исполнения настоящего распоряжения на очередном заседании Евразийского межправительственного совета.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации