Еуразиялық экономикалық одақта цифрлық күн тәртібі мәселелері бойынша жоғары деңгейдегі жұмыс тобын қалыптастыру туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2021 жылғы 20 тамыздағы № 14 Өкімі
Цифрлық күн тәртібінің басымдықты бағыттарын, экономика салаларының, тауарлар, көрсетілетін қызметтер, капитал және жұмыс күші нарығының цифрлық трпнсформациясын іске асыру жөнінде тәсілдемелер тұжырымдау, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағында цифрлық инфрақұрылымды дамыту мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық одақта цифрлық трансформация мәселелері бойынша жоғары деңгейдегі жұмыс тобын құрсын және оның құрамын бекітсін.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері осы Өкімнің 1-тармағында көрсетілген жұмыс тобының құрамына кіргізу үшін мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары басшыларының орынбасарлары деңгейінен төмен болмайтын кандидатуралар бойынша ұсыныстарды Еуразиялық экономикалық комиссияға берсін.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О формировании рабочей группы высокого уровня по вопросам цифровой трансформации в Евразийском экономическом союзе
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 20 августа 2021 года № 14.
В целях выработки подходов по реализации приоритетных направлений цифровой повестки, цифровой трансформации отраслей экономики, рынков товаров, услуг, капитала и рабочей силы, а также развития цифровой инфраструктуры на территориях государств - членов Евразийского экономического союза:
1. Коллегии Евразийской экономической комиссии создать рабочую группу высокого уровня по вопросам цифровой трансформации в Евразийском экономическом союзе и утвердить ее состав.
2. Правительствам государств - членов Евразийского экономического союза представить в Евразийскую экономическую комиссию предложения по кандидатурам для включения в состав рабочей группы, указанной в пункте 1 настоящего распоряжения, на уровне не ниже заместителей руководителей уполномоченных органов государств-членов.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации