Еуразиялық экономикалық комиссия жұмысының регламентіне өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2022 жылғы 27 мамырдағы № 10 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы
23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия жұмысы регламентінің III бөлімінің 3-кіші бөлімі мынадай мазмұндағы 591-тармақпен толықтырылсын:
"591. Мүше мемлекеттің Комиссиямен өзара іс-қимыл жасауға уәкілетті мемлекеттік билік органының Алқа отырыстарын трансляциялауға қол жеткізуге құқығы бар.
Алқа отырысының таратылуы шектелген ақпаратты қамтитын мәселелер қаралатын бөлігі трансляциялауға жатпайды.
Трансляцияны жүргізу тәртібін Алқа Төрағасы бекітеді.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в Регламент работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 27 мая 2022 года № 10.
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Подраздел 3 раздела III Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, дополнить пунктом 591 следующего содержания:
"591. Орган государственной власти государства-члена, уполномоченный на взаимодействие с Комиссией, имеет право доступа к трансляции заседаний Коллегии.
Не подлежит трансляции часть заседания Коллегии, в ходе которой рассматриваются вопросы, содержащие информацию ограниченного распространения.
Порядок проведения трансляции утверждается Председателем Коллегии.".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской Федерации