Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 1 наурыздағы №25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 22 наурыздағы № 46 шешімі
Еуразиялық экономиалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 7 және 44-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 1 наурыздағы "Интеграцияны және халықаралық қызметті дамыту жөніндегі консультативтік комитет туралы" №25 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2022 жылғы 22 наурыздағы
№ 46 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 1 наурыздағы №25 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Қазақша мәтінде атауындағы, 1 және 2-тармақтардағы "Интеграцияны және халықаралық қызметті дамыту" деген сөздер "Халықаралық қызмет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Аталған Шешіммен бекітілген Интеграцияны және халықаралық қызметті дамыту жөніндегі консультативтік комитет туралы ережеде:
а) Қазақша мәтінде атауындағы "Интеграцияны және халықаралық қызметті дамыту" деген сөздер "Халықаралық қызмет" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 1-тармақта:
қазақша мәтінде бірінші абзацтағы "Интеграцияны және халықаралық қызметті дамыту" деген сөздер "Халықаралық қызмет" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Комитет Комиссияның Еуразиялық экономикалық одақтың (бұдан әрі – Одақ) халықаралық қызметі мәселелері жөніндегі консультативтік органы болып табылады.";
в) 3-тармақтың "а" тармақшасында "экономикалық дамудың басымдықты стратегиялық бағыттарына, Одақ шеңберіндегі интеграцияны дамытуға және" деген сөздер алып тасталсын.
г) 4-тармақтың "а" тармақшасында:
екінші абзац алып тасталсын;
үшінші абзац "Комиссияның құрылымдық бөлімшелерінің құзыреттерін ескере отырып" деген сөздермен толықтырылсын;
сегізінші абзацта "іске асыру механизмдерін құру" деген сөздер "қарау" деген сөзбен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац "халықаралық қызмет саласында" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 марта 2021 г. № 25
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 марта 2022 года № 46.
В соответствии с пунктами 7 и 44 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 марта 2021 г. № 25 "О Консультативном комитете по развитию интеграции и международной деятельности" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 22 марта 2022 г. № 46
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 марта 2021 г. № 25
1. В наименовании, пунктах 1 и 2 слова "развитию интеграции и" исключить.
2. В Положении о Консультативном комитете по развитию интеграции и международной деятельности, утвержденном указанным Решением:
а) в наименовании слова "развитию интеграции и" исключить;
б) в пункте 1:
в абзаце первом слова "развитию интеграции и" исключить;
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Комитет является консультативным органом Комиссии по вопросам международной деятельности Евразийского экономического союза (далее – Союз).";
в) в подпункте "а" пункта 3 слова "приоритетным стратегическим направлениям экономического развития, развитию интеграции в рамках Союза и" исключить;
г) в подпункте "а" пункта 4:
абзац второй исключить;
абзац третий дополнить словами "с учетом компетенции структурных подразделений Комиссии";
в абзаце восьмом слова "создание механизмов реализации" заменить словом "рассмотрение";
абзац девятый дополнить словами "в сфере международной деятельности".