Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 61 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 13 шілдедегі № 99 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 48 Шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерін әзірлеу, қабылдау, өзгерту және олардың күшін жою тәртібінің 50-тармағының бірінші абзацын, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 139 шешімінің 1-тармағын есепке ала отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық одақтың "Алкоголь өнімінің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО TP 047/2018) өтпелі ережелері туралы" 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 61 шешімінің 1-тармағы "а" тармақшасының бірінші абзацындағы" "б" тармақшасындағы және "в" тармақшасының бірінші абзацындағы "2024 жылғы 9 қаңтардан", "2024 жылғы 9 қаңтарға" деген сөздер "2027 жылғы 1 қаңтардан", "2027 жылғы 1 қаңтарға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

Об Инструкции по организации, обеспечению функционирования и безопасности каналов передачи данных в интегрированной информационной системе Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 июля 2022 года № 99.
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, с учетом абзаца первого пункта 50 Порядка разработки, принятия, изменения и отмены технических регламентов Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 июня 2012 г. № 48, а также пункта 1 Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2021 г. № 139 Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В абзаце первом подпункта "а", в подпункте "б" и в абзаце первом подпункта "в" пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 апреля 2019 г. № 61 "О переходных положениях технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности алкогольной продукции" (ТР ЕАЭС 047/2018)" слова "9 января 2024 г." заменить словами "1 января 2027 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович