Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде жалпы процестер тізбесіне өзгеріс енгізу және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 4 қазандағы № 111 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 13 шілдедегі № 101 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың 9-тармағына сәйкес (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 29 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі жалпы процестер тізбесінің 50-позициясы алып тасталсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің шетелдік валютадағы шоттарына түскен ақшалай қаражатты сату (сатып алу) көлемдері туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану" жалпы процесін сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің құралдарымен іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимыл жасауды регламенттейтін технологиялық құжаттар туралы" 2016 жылғы 4 қазандағы № 111 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в перечень общих процессов в рамках Евразийского экономического союза и признании утратившим силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 4 октября 2016 г. № 111
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 июля 2022 года № 101.
В соответствии с пунктом 9 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Позицию 50 перечня общих процессов в рамках Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 апреля 2015 г. № 29, исключить.
2. Признать утратившим силу Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 4 октября 2016 г. № 111 "16 информационной системы внешней и взаимной торговли общего процесса "Формирование, ведение и использование базы данных об объемах продажи (покупки) денежных средств, поступивших на счета в иностранной валюте государств – членов Евразийского экономического союза".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович