Құжат түрлері мен мәліметтер сыныптауышына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 123 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 8-бабының 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Құжат түрлері мен мәліметтер сыныптауышының 7-бөлімі (Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешіміне № 8 қосымша) 07040 коды бар позициядан кейін мынадай мазмұндағы позициямен толықтырылсын:
"07041
Берілген қамтамасыз ету туралы куәлік (Беларусь Республикасы үшін)".
2.  Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в классификатор видов документов и сведений
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 сентября 2022 года № 123.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Раздел 7 классификатора видов документов и сведений (приложение № 8 к Решению Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378) после позиции с кодом 07040 дополнить позицией следующего содержания:
"07041
Свидетельство о предоставленном обеспечении
(для Республики Беларусь)".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович