Келісілген макроэкономикалық саясат жүргізу мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары мен Еуразиялық экономикалық комиссия арасында ақпарат алмасу тәртібінің 5-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 1 қарашадағы № 156 шешімі
Келісілген макроэкономикалық саясатты жүргізу кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары мен Еуразиялық экономикалық комиссия арасындағы өзара іс-қимылдың тиімділігін арттыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 2 маусымдағы № 59 шешімімен бекітілген Келісілген макроэкономикалық саясат жүргізу мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары мен Еуразиялық экономикалық комиссия арасында ақпарат алмасу тәртібінің 5-тармағының "ж" – "и" тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"ж) мүше мемлекеттердің макроэкономикалық саясатының негізгі бағдарлары (2 жылда 1 рет);
з) мүше мемлекеттердің макроэкономикалық саясатының негізгі бағдарларын іске асыру туралы есеп (2 жылда 1 рет);
и) мүше мемлекеттердің макроэкономикалық саясатының негізгі бағдарларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар тізбесі (2 жылда 1 рет);".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в пункт 5 Порядка обмена информацией между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссией в целях проведения согласованной макроэкономической политики
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 ноября 2022 года № 156.
В целях повышения эффективности взаимодействия между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссией при проведении согласованной макроэкономической политики Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Подпункты "ж" – "и" пункта 5 Порядка обмена информацией между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссией в целях проведения согласованной макроэкономической политики, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июня 2016 г. № 59, изложить в следующей редакции:
"ж) основные ориентиры макроэкономической политики государств-членов (1 раз в 2 года);
з) отчет о реализации основных ориентиров макроэкономической политики государств-членов (1 раз в 2 года);
и) перечень мероприятий по реализации основных ориентиров макроэкономической политики государств-членов (1 раз в 2 года);".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович