Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 27 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2017 жылғы 11 қазандағы № 12 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың 2025 жылға дейінгі цифрлық күн тәртібін іске асырудың негізгі бағыттарын жүзеге асыру мақсатында, Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2019 жылғы 1 ақпандағы № 1 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың цифрлық күн тәртібі шеңберінде жобаларды іске асыру механизмдеріне сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 63 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан М.Григорян
Беларусь Республикасынан И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан Б.Сұлтанов
Қырғыз Республикасынан А.Кожошев
Ресей Федерациясынан А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия Кеңесінің
2022 жылғы 17 наурыздағы
№ 27 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 63 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1.Көрсетілген Шешіммен бекітілген "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі цифрлық техникалық реттеу" жобасы паспортының "Мазмұны" графасында:
1) 6-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"жобаны іске асырудың мынадай кезеңдері көзделеді:
2022 жыл - жобаны іске асыру жөніндегі жоғары деңгейлі іс-шаралар жоспары ("жол картасы") бойынша жұмысты өрістету;
2023 жыл - жүйені әзірлеу;
2024 жыл - контенттік толтыру, ұлтүсті компоненті мен сервистерін өнеркәсіптік пайдалануға беру";
2) 10-бөлімде:
екінші абзац алып тасталсын;
үшінші абзацта "211,76 млн Ресей рубліне дейін" деген сөздер "64,71 млн Ресей рубліне дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "171,58 млн Ресей рубліне дейін" деген сөздер "283,49 млн Ресей рубліне дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "32,20 млн Ресей рубліне дейін" деген сөздер "92,33 млн Ресей рубліне дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген Шешіммен бекітілген "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі цифрлық техникалық реттеу" жобасын іске жөніндегі жоғары деңгейлі іс-шаралар жоспарының ("жол картасының") үшінші графасында:
1) 1-тармақта "2021 жылғы ІІІ тоқсан" деген сөздер "2021 жылғы ІІІ -IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта "2021 жылғы ІІІ тоқсан" деген сөздер "2021 жылғы IV тоқсан – 2022 жылғы І тоқсан"" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2021 г. № 63
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2022 года № 27.
В целях реализации Основных направлений реализации цифровой повестки Евразийского экономического союза до 2025 года, утвержденных Решением Высшего Евразийского экономического совета от 11 октября 2017 г. № 12, в соответствии с механизмами реализации проектов в рамках цифровой повестки Евразийского экономического союза, утвержденными Решением Евразийского межправительственного совета от 1 февраля 2019 г. № 1, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2021 г. № 63 согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко Б. Султанов А. Кожошев А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета Евразийской
экономической комиссии
от 17 марта 2022 г. № 27
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2021 г. № 63
1. В графе "Содержание" паспорта проекта "Цифровое техническое регулирование в рамках Евразийского экономического союза", утвержденного указанным Решением:
1) раздел 6 изложить в следующей редакции:
"предусматриваются следующие этапы реализации проекта:
2022 год - развертывание работ по верхнеуровневому плану мероприятий ("дорожной карте") по реализации проекта;
2023 год - разработка системы;
2024 год - контентное наполнение, ввод наднационального компонента и сервисов в промышленную эксплуатацию";
2) в разделе 10:
абзац второй исключить;
в абзаце третьем слова "до 211,76 млн российских рублей" заменить словами "до 64,71 млн российских рублей";
в абзаце четвертом слова "до 171,58 млн российских рублей" заменить словами "до 283,49 млн российских рублей";
в абзаце пятом слова "до 32,20 млн российских рублей" заменить словами "до 92,33 млн российских рублей".
2. В графе третьей верхнеуровневого плана мероприятий ("дорожной карты") по реализации проекта "Цифровое техническое регулирование в рамках Евразийского экономического союза", утвержденного указанным Решением:
1) в пункте 1 слова "III квартал 2021 г." заменить словами "III - IV кварталы 2021 г.";
2) в пункте 2 слова "III квартал 2021 г." заменить словами "IV квартал 2021 г. - 1 квартал 2022 г.";

3) 3-тармақта "2021 жылғы ІІІ тоқсан" деген сөздер "2021 жылғы IV тоқсан – 2022 жылғы І тоқсан"" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 4-тармақта "2021 жылғы ІІІ тоқсан" деген сөздер "2022 жылғы І - ІІ тоқсандар"" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) 5-тармақта "2021 жылғы IV тоқсан – 2023 жылғы ІІ тоқсан""деген сөздер "2022 жылғы ІІ тоқсан - 2023 жылғы IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) 6-тармақта "2021 жылғы IV тоқсан – 2022 жылғы І тоқсан""деген сөздер "2022 жылғы ІІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
7) 7-тармақта "2021 жылғы IV тоқсан – 2022 жылғы І тоқсан""деген сөздер "2022 жылғы ІІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) 8-тармақта "2021 жылғы IV тоқсан – 2022 жылғы І тоқсан""деген сөздер "2022 жылғы ІІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) 9-тармақта "2021 жылғы IV тоқсаннан бастап" деген сөздер "2022 жылғы ІІ тоқсаннан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
10) 10-тармақта "2021 жылғы IV тоқсаннан бастап" деген сөздер "2022 жылғы ІІ тоқсаннан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
11) 11-тармақта "2022 жылғы I тоқсан" деген сөздер "2022 жылғы ІІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
12) 12-тармақта "2022 жылғы I - ІІІ тоқсандар" деген сөздер "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы ІІ тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
13) 13-тармақта "2022 жылғы IІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздер "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы ІІ тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) 14-тармақта "2022 жылғы IІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздер "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы ІІ тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
15) 15-тармақта "2022 жылғы ІІІ тоқсан" деген сөздер "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы ІІ тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
16) 16-тармақта "2022 жылғы IІ тоқсан" деген сөздер "2022 жылғы IV тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
17) 17-тармақта "2022 жылғы IІ - ІІІ тоқсандар" деген сөздер "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы ІІ тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
18) 18-тармақта "2022 жылғы IІІ - IV тоқсандар" деген сөздер "2023 жылғы І- ІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
19) 19-тармақта "2022 жылғы IІІ - IV тоқсандар" деген сөздер "2023 жылғы І- ІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
20) 20-тармақта "2022 жылғы IІІ - IV тоқсандар" деген сөздер "2023 жылғы І- ІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
21) 21-тармақта "2022 жылғы IV тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы І- ІІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
22) 22-тармақта "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы І тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы І- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;

3) в пункте 3 слова "III квартал 2021 г." заменить словами "IV квартал 2021 г. - 1 квартал 2022 г.";
4) в пункте 4 слова "III квартал 2021 г." заменить словами "I - II кварталы 2022 г.";
5) в пункте 5 слова "IV квартал 2021 г.- II квартал 2023 г." заменить словами "II квартал 2022 г. - IV квартал 2023 г.";
6) в пункте 6 слова "IV квартал 2021 г.- I квартал 2022 г." заменить словами "II - III кварталы 2022 г.";
7) в пункте 7 слова "IV квартал 2021 г.- I квартал 2022 г." заменить словами "II - III кварталы 2022 г.";
8) в пункте 8 слова "IV квартал 2021 г.- I квартал 2022 г." заменить словами "II - III кварталы 2022 г.";
9) в пункте 9 слова "с IV квартала 2021 г." заменить словами "со II квартала 2022 г.";
10) в пункте 10 слова "с IV квартала 2021 г." заменить словами "со II квартала 2022 г.";
11) в пункте 11 слова "I квартал 2022 г." заменить словами "II - III кварталы 2022 г.";
12) в пункте 12 слова "II - III кварталы 2022 г." заменить словами "IV квартал 2022 г. - II квартал 2023 г.";
13) в пункте 13 слова "II - III кварталы 2022 г." заменить словами "IV квартал 2022 г. - II квартал 2023 г.";
14) в пункте 14 слова "II - III кварталы 2022 г." заменить словами "IV квартал 2022 г. - II квартал 2023 г.";
15) в пункте 15 слова "III квартал 2022 г." заменить словами "IV квартал 2022 г. - II квартал 2023 г.";
16) в пункте 16 слова "II квартал 2022 г." заменить словами "IV квартал 2022 г.";
17) в пункте 17 слова "II - III кварталы 2022 г." заменить словами "IV квартал 2022 г. - II квартал 2023 г.";
18) в пункте 18 слова "III - IV кварталы 2022 г." заменить словами "I - II кварталы 2023 г.";
19) в пункте 19 слова "III - IV кварталы 2022 г." заменить словами "I - II кварталы 2023 г.";
20) в пункте 20 слова "III - IV кварталы 2022 г." заменить словами "I - II кварталы 2023 г.";
21) в пункте 21 слова "IV квартал 2022 г." заменить словами "I - II кварталы 2023 г.";
22) в пункте 22 слова "IV квартал 2022 г. - I квартал 2023 г." заменить словами "II - IV кварталы 2023 г.";

23) 23-тармақта "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы І тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы ІІІ- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
24) 24-тармақта "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы І тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы ІІІ- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
25) 25-тармақта "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы І тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы ІІІ- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
26) 26-тармақта "2023 жылғы I тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы ІІІ- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
27) 27-тармақта "2022 жылғы IІІ тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы І - IІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
28) 28-тармақта "2023 жылғы IІ тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы ІІІ- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
29) 29-тармақта "2023 жылғы IІ тоқсан" деген сөздер "2023 жылғы ІІІ- IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
30) 30-тармақта "2023 жылғы IІІ тоқсан" деген сөздер "2024 жылғы І – IІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
31) 31-тармақта "2023 жылғы IV тоқсан" деген сөздер "2024 жылғы І – IІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
32) 32-тармақта "2023 жылғы IV тоқсан" деген сөздер "2024 жылғы І – IІ тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
33) 33-тармақта "2024 жылғы I тоқсан" деген сөздер "2024 жылғы ІIІ - IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
34) 34-тармақта "2024 жылғы IІ тоқсан" деген сөздер "2024 жылғы ІIІ - IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
35) 35-тармақта "2024 жылғы IІ тоқсан" деген сөздер "2024 жылғы ІIІ - IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
36) 36-тармақта "2022 жылғы IV тоқсан - 2023 жылғы I тоқсан"" деген сөздер "2023 жылғы ІIІ тоқсан 2024 жылғы - IІ тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
37) 37-тармақта "2023 жылғы IІ тоқсан - 2024 жылғы I тоқсан"" деген сөздер "2024 жылғы І - IV тоқсандар" деген сөздермен ауыстырылсын.

23) в пункте 23 слова "IV квартал 2022 г. - I квартал 2023 г." заменить словами "III - IV кварталы 2023 г.";
24) в пункте 24 слова "IV квартал 2022 г. - I квартал 2023 г." заменить словами "III - IV кварталы 2023 г.";
25) в пункте 25 слова "IV квартал 2022 г. - I квартал 2023 г." заменить словами "III - IV кварталы 2023 г.";
26) в пункте 26 слова "I квартал 2023 г." заменить словами "III - IV кварталы 2023 г.";
27) в пункте 27 слова "III квартал 2022 г." заменить словами "I - II кварталы 2023 г.";
28) в пункте 28 слова "II квартал 2023 г." заменить словами "III - IV кварталы 2023 г.";
29) в пункте 29 слова "II квартал 2023 г." заменить словами "III - IV кварталы 2023 г.";
30) в пункте 30 слова "III квартал 2023 г." заменить словами "I - II кварталы 2024 г.";
31) в пункте 31 слова "IV квартал 2023 г." заменить словами "I - II кварталы 2024 г.";
32) в пункте 32 слова "IV квартал 2023 г." заменить словами "I - II кварталы 2024 г.";
33) в пункте 33 слова "I квартал 2024 г." заменить словами "III - IV кварталы 2024 г.";
34) в пункте 34 слова "II квартал 2024 г." заменить словами "III - IV кварталы 2024 г.";
35) в пункте 35 слова "II квартал 2024 г." заменить словами "III - IV кварталы 2024 г.";
36) в пункте 36 слова "IV квартал 2022 г. - I квартал 2023 г." заменить словами "III квартал 2023 г. - II квартал 2024 г.";
37) в пункте 37 слова "II квартал 2023 г. - I квартал 2024 г." заменить словами "I - IV кварталы 2024 г."