Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 810 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 128 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 58-бабының 1-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 45-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының "Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарлардың бірыңғай тізбесіне енгізілген тауарларға қатысты ветеринариялық шараларды қолданудағы алып қою туралы" 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 810 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) коды "29-топтан" деген позициядағы екінші бағандағы "қосылыстар" деген сөз "қосылыстар**" деген сөзбен ауыстырылсын;
б) мынадай мазмұндағы "**" белгісі бар сілтемемен толықтырылсын:
"** Лизинге және оның күрделі эфирлеріне, сондай-ақ ЕАЭО СЭҚ ТН коды 2922 41 000 0 позицияда жіктелетін осы қосылыстардың тұздарына қатысты Кеден одағының Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 317 шешіммен бекітілген Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға № 1 қосымшаға сәйкес ветеринариялық шаралар қолданылады.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жұманғарин
А. Касымалиев
А. Оверчук

О внесении изменений в приложение к Решению Комиссии Таможенного союза от 23 сентября 2011 г. № 810
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 августа 2022 года № 128.
В соответствии с пунктом 1 статьи 58 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 45 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в приложение к Решению Комиссии Таможенного союза от 23 сентября 2011 г. № 810 "Об изъятии в применении ветеринарных мер в отношении товаров, включенных в Единый перечень товаров, подлежащих ветеринарному контролю (надзору)" следующие изменения:
а) в позиции с кодом "из группы 29" в графе второй слово "соединения" заменить словом "соединения**";
б) дополнить сноской со знаком "**" следующего содержания:
"** В отношении лизина и его сложных эфиров, а также солей этих соединений, классифицируемых в позиции с кодом из 2922 41 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС, применяются ветеринарные меры в соответствии с приложением № 1 к Единым ветеринарным (ветеринарно-санитарным) требованиям, предъявляемым к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору), утвержденным Решением Комиссии таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 317.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук