Еуразиялық экономикалық одақтың 2023 жылға арналған интеграциялық ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 19 мамырдағы № 16 өкімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) 27-тармағына сәйкес:
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық одақтың 2023 жылға арналған интеграциялық ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – жоспар) бекітілсін.
2. 2023 жылы жоспарды іске асыру процесінде жоспардың бір тармағы шеңберіндегі іс-шаралар арасында (1.1 – 1.5-тармақшаларында көзделген іс-шаралар арасында, 2.1 – 2.3-тармақшаларында көзделген іс-шаралар арасында, 3.1 және 3.2-тармақшаларында көзделген іс-шаралар арасында, 4.1 – 4.6-тармақшаларында көзделген іс-шаралар арасында) қайта бөлуді Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы жүзеге асырады деп белгіленсін.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Сұлтанов А.Кожошев А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық
Комиссия
Кеңесінің 2022 жылғы 19
Мамырдағы
№ 16 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Еуразиялық экономикалық одақтың 2023 жылға арналған интеграциялық ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі іс-шаралар ЖОСПАРЫ
Іс-шара
Тізбедегі позиция*
Күтілетін нәтиже
Орындау мерзімі
Орындаушы
Қаржыландыру көлемі (мың рубль)**
1. Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін (бұдан әрі – тиісінше – Одақ, интеграцияланған жүйе) жалпы жүйелік жобалау
64 225,3
1.1. Одақ шеңберіндегі жалпы процестер тізбесін өзекті ету
өзекті етілген тізбе
тұрақты түрде
Евразиялық экономикалық комиссия, Одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары (бұдан әрі тиісінше – Комиссия, мүше мемлекеттер, уәкілетті органдар)
1.2. Одақ деректерінің моделін дамыту
Одақтың деректер моделі, Одақтың деректер моделінің сипаттамасы
тұрақты түрде
Комиссия, уәкілетті органдар

О плане мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2023 год
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 19 мая 2022 года № 16.
В соответствии с пунктом 27 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Утвердить прилагаемый план мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2023 год (далее – план).
2. Установить, что в процессе реализации в 2023 году плана перераспределение объемов финансирования между мероприятиями в рамках одного пункта плана осуществляется Коллегией Евразийской экономической комиссии (между мероприятиями, предусмотренными подпунктами 1.1 – 1.5, между мероприятиями, предусмотренными подпунктами 2.1 – 2.3, между мероприятиями, предусмотренными подпунктами 3.1 и 3.2, между мероприятиями, предусмотренными подпунктами 4.1 – 4.6).
3. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики
Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Совета
Евразийской экономической комиссии
от 19 мая 2022 г. № 16
ПЛАН
мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2023 год
Мероприятие
Позиция в перечне*
Ожидаемый результат
Срок исполнения
Исполнитель
Объем финансирования (тыс. рублей)**
1. Общесистемное проектирование интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза (далее соответственно – интегрированная система, Союз)
64 225,3
1.1. Актуализация перечня общих процессов в рамках Союза
актуализированный перечень
на постоянной основе
Евразийская экономическая комиссия, уполномоченные органы государств – членов Союза (далее соответственно – Комиссия, уполномоченные органы, государства-члены)
1.2. Развитие модели данных Союза
модель данных Союза, описание модели данных Союза
на постоянной основе
Комиссия, уполномоченные органы

11 477,5
1.3. Электрондық құжаттар құрылымдарын (электрондық түрдегі құжаттарды) әзірлеу және сүйемелдеу, оның ішінде электрондық кедендік құжаттар құрылымдарын әзірлеу және сүйемелдеу
Электрондық құжаттар құрылымының сипаттамасы және техникалық схемалары (электрондық түрдегі құжаттар)
тұрақты түрде
Комиссия, уәкілетті органдар
10 012,3
1.4. Одақ шеңберінде үшінші елдермен және халықаралық ұйымдармен ортақ процестерді іске асыру үшін ақпараттық өзара іс-қимылды жалпы жүйелік жобалау
Комиссия, уәкілетті органдар

11 477,5
1.3. Разработка и сопровождение структур электронных документов (документов в электронном виде), в том числе разработка и сопровождение структур электронных таможенных документов
Описание и технические схемы структур электронных документов (документов в электронном виде)
на постоянной основе
Комиссия, уполномоченные органы
10 012,3
1.4. Общесистемное проектирование информационного взаимодействия для реализации общих процессов в рамках Союза, с третьими странами и международными организациями
Комиссия, уполномоченные органы

21 978,3
1.4.1. Жалпы процестерді іске асыру қағидаларының жобаларын әзірлеу және өзекті ету
жалпы процестерді іске асыру қағидаларының жобалары
1.4.1.1. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында тауарларға арналған декларациялардың электрондық көшірмелерінің дерекқорларынан ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
18
II тоқсан
1.4.1.2. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасындағы кедендік кіріс ордерлерінің электрондық көшірмелерінің дерекқорларынан ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
19
II тоқсан
1.4.1.3. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары қабылдайтын алдын ала шешімдердің электрондық көшірмелерінің дерекқорларынан ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
20
II тоқсан
1.4.1.4. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының алдын ала қабылдаған тауарларды сыныптау жөніндегі шешімдерінің жинағын қалыптастыру"
25
II тоқсан
1.4.1.5. "Қауіпті өнім туралы хабардар ету жүйесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
37
III тоқсан
1.4.1.6. "Ауыл шаруашылығы жануарларын және жануарлардан алынатын өнімдерді бірдейлендіруді, тіркеуді және бақылап отыруды жүргізу кезінде келісілген тәсілдер шеңберінде ортақ дерекқорларды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
48
IV тоқсан
1.4.1.7. "Трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жалпы қағидаларының және бәсекелестік (монополияға қарсы) заңнамасының сақталуын бақылауды жүзеге асыру, сондай-ақ мемлекеттік бағалық реттеуді енгізу және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің оны енгізу туралы шешімдеріне дау айту кезінде Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету" (трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жалпы қағидаларының және бәсекелестік (монополияға қарсы) заңнаманың сақталуын бақылауды жүзеге асыру бөлігінде өзекті ету)
62
II тоқсан
1.4.2. Жалпы процестерге арналған технологиялық құжаттардың жобаларын әзірлеу (сүйемелдеу және пысықтау)
технологиялық құжаттардың жобалары
1.4.2.1. "Кедендік транзиттің кедендік рәсіміне сәйкес тауарларды тасымалдауды бақылау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету" (кедендік транзит кедендік рәсімін жүргізуді реттейтін Комиссияның жаңадан қабылданған актілері бөлігінде)
13
II тоқсан
1.4.2.2. "Еуразиялық экономикалық одақтың медициналық бұйымдарды тіркеу мақсатында оларға зерттеулер (сынақтар) жүргізуді жүзеге асыратын уәкілетті ұйымдарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
33
II тоқсан

21 978,3
1.4.1. Разработка и актуализация проектов правил реализации общих процессов
проекты правил реализации общих процессов
1.4.1.1. "Обеспечение обмена информацией из баз данных электронных копий деклараций на товары между таможенными органами государств –
членов Евразийского экономического союза"
18
II квартал
1.4.1.2. "Обеспечение обмена информацией из баз данных электронных копий таможенных приходных ордеров между таможенными органами
государств – членов Евразийского экономического союза"
19
II квартал
1.4.1.3. "Обеспечение обмена информацией из баз данных электронных копий предварительных решений, принимаемых таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза"
20
II квартал
1.4.1.4. "Формирование сборника принятых предварительных решений таможенных органов государств – членов Евразийского экономического союза по классификации товаров"
25
II квартал
1.4.1.5. "Формирование, ведение и использование системы информирования об опасной продукции"
37
III квартал
1.4.1.6. "Формирование, ведение и использование общих баз данных в рамках согласованных подходов при проведении идентификации, регистрации и прослеживаемости сельскохозяйственных животных и продукции животного происхождения"
48
IV квартал
1.4.1.7. "Обеспечение обмена документами и (или) сведениями между Евразийской экономической комиссией и уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза при осуществлении контроля соблюдения общих правил конкуренции на трансграничных рынках и конкурентного (антимонопольного) законодательства, а также введения государственного ценового регулирования и оспаривания решений государств – членов Евразийского экономического союза о его введении" (актуализация в части осуществления контроля соблюдения общих правил
конкуренции на трансграничных рынках и конкурентного (антимонопольного) законодательства)
62
II квартал
1.4.2. Разработка (сопровождение и доработка) проектов технологических документов для общих процессов
проекты технологических документов
1.4.2.1. "Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе контроля перевозок товаров в соответствии с таможенной процедурой таможенного транзита" (в части, вновь принятых актов Комиссии, регулирующих проведение таможенной процедуры таможенного транзита)
13
II квартал
1.4.2.2. "Формирование, ведение и использование единого реестра уполномоченных организаций Евразийского экономического союза, осуществляющих проведение исследований (испытаний) медицинских изделий в целях их регистрации"
33
II квартал

1.4.2.3. "Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі, сапасы мен тиімділігі мониторингінің бірыңғай ақпараттық дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
34
II тоқсан
1.4.2.4. Берілген сәйкестік сертификаттарының бірыңғай тізіліміне және тіркелген сәйкестік туралы декларацияларға қатысты бөлігінде "Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінің (Кеден одағының техникалық регламенттерінің) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы берілген немесе қабылданған құжаттардың бірыңғай тізілімдерін қалыптастыру және жүргізу"
35
II тоқсан

1.4.2.3. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных мониторинга безопасности,
качества и эффективности медицинских
изделий"
34
II квартал
1.4.2.4. "Формирование и ведение единых реестров выданных или принятых документов об оценке соответствия требованиям технических регламентов Евразийского экономического союза (технических регламентов Таможенного союза)" в части, касающейся единого реестра выданных сертификатов соответствия и зарегистрированных деклараций о соответствии
35
II квартал

1.4.2.5. "Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестікті бағалау жөніндегі органдардың (оның ішінде сертификаттау жөніндегі органдардың, сынақ зертханаларының (орталықтарының) бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
36
II тоқсан
1.4.2.6. "Қауіпті өнім туралы хабардар ету жүйесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
37
III тоқсан
1.4.2.7. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер мен Еуразиялық экономикалық комиссия арасында электрондық құжат айналымын (оның ішінде сенім білдірілген үшінші тараптың сервистерін пайдалана отырып) қамтамасыз ету"
55
II тоқсан

1.4.2.5. "Формирование и ведение единого реестра органов по оценке соответствия Евразийского экономического союза (в том числе органов по сертификации, испытательных лабораторий (центров))"
36
II квартал
1.4.2.6. "Формирование, ведение и использование системы информирования об опасной продукции"
37
III квартал
1.4.2.7. "Обеспечение электронного документооборота между государствами – членами Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссией (в том числе с использованием сервисов доверенной третьей стороны)"
55
II квартал

1.4.2.8. "Трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жалпы қағидаларының және бәсекелестік (монополияға қарсы) заңнамасының сақталуын бақылауды жүзеге асыру, сондай-ақ мемлекеттік бағалық реттеуді енгізу және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің оны енгізу туралы шешімдеріне дау айту кезінде Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету" (трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жалпы қағидаларының және бәсекелестік (монополияға қарсы) заңнаманың сақталуын бақылауды жүзеге асыру бөлігінде пысықтау)
62
III тоқсан

1.4.2.8. "Обеспечение обмена документами и (или) сведениями между Евразийской экономической комиссией и уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза при осуществлении контроля соблюдения общих правил конкуренции на трансграничных рынках и конкурентного (антимонопольного) законодательства,
а также введения государственного ценового регулирования и оспаривания решений государств – членов Евразийского экономического союза о его введении" (доработка в части осуществления контроля соблюдения общих правил конкуренции на трансграничных рынках и конкурентного (антимонопольного) законодательства)
62
III квартал

1.4.2.9. "Радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиілікті құрылғылардың, оның ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу үшін рұқсат етілген қоса салынған не құрамына кіретін басқа да тауарлардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
65
II тоқсан
1.4.2.10. "Тауарлармен жасалатын сыртқы сауда саласында берілген лицензиялар, рұқсаттар және қорытындылар (рұқсат беру құжаттары) туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
68
II тоқсан

1.4.2.9. "Формирование и ведение единого реестра радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, разрешенных для ввоза
на таможенную территорию Евразийского экономического союза"
65
II квартал
1.4.2.10. "Формирование, ведение и использование базы данных о выданных лицензиях, разрешениях и заключениях (разрешительных документах) в сфере внешней торговли товарами"
68
II квартал

1.4.2.11. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің қызметтің басым түрлеріне (экономика секторларына) сәйкес келетін инвестициялық жобаларын іске асыру шеңберінде әкелінетін тауарларға қатысты тарифтік жеңілдіктерді қолдану мақсатында инвестициялық жобалардың бірыңғай тізілімін, технологиялық жабдықтың, оның жинақтауыштары мен қосалқы бөлшектерінің бірыңғай тізбесін, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер ұсыныстарының бірыңғай тізбесін және шикізат пен материалдардың бірыңғай тізбесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
721
III тоқсан

1.4.2.11. "Формирование, ведение и использование единого реестра инвестиционных проектов, единого перечня технологического оборудования, комплектующих и запасных частей к нему, единого перечня предложений государств – членов Евразийского экономического союза и единого перечня сырья и материалов в целях применения тарифной льготы в отношении товаров, ввозимых в рамках реализации инвестиционных проектов, соответствующих приоритетным видам деятельности (секторам экономики) государств – членов Евразийского экономического союза"
721
III квартал

1.4.2.12. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында өндірілген немесе оған әкелінген, сәйкестендіру құралдарымен таңбалануға жататын тауарлар туралы, оның ішінде осындай тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы трансшекаралық айналымы кезінде мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
73
II тоқсан
1.4.3. Үшінші елдермен және халықаралық ұйымдармен ақпараттық өзара іс-қимылды іске асыру үшін қажетті нормативтік-техникалық құжаттардың жобаларын әзірлеу және өзекті ету
техникалық шарттардың жобалары
IV тоқсан

1.4.2.12. "Обеспечение обмена сведениями о товарах, подлежащих маркировке средствами идентификации, произведенных или ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза, в том числе при трансграничном обороте таких товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза"
73
II квартал
1.4.3. Разработка и актуализация проектов нормативно-технических документов, необходимых для реализации информационного взаимодействия с третьими странами и международными организациями
проекты технических условий
IV квартал

1.5. Еуразиялық экономикалық одақтың 2023-2024 жылдарға арналған нормативтік – анықтамалық ақпаратының бірыңғай жүйесін қалыптастыру және жетілдіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес Одақтың нормативтік-анықтамалық ақпаратының бірыңғай жүйесінің анықтамалары мен сыныптауыштарын әзірлеу және оларға өзекті сипат беру
анықтамалар мен сыныптауыштар
I – IV тоқсандар
Комиссия, уәкілетті органдар, анықтамалар мен сыныптауыштарды жүргізетін операторлар

1.5. Разработка и актуализация справочников и классификаторов единой системы нормативно-справочной информации Союза в соответствии с планом мероприятий по формированию и совершенствованию единой системы нормативно-справочной информации Евразийского экономического союза
на 2023 – 2024 годы
справочники и классификаторы
I – IV кварталы
Комиссия, уполномоченные органы, операторы по ведению справочников и классификаторов

9 035,5
1.6. Цифрлық платформаны қалыптастыру кезінде интеграцияланған жүйенің қызметтерін пайдалануға арналған техникалық шешімдер мен құралдарды жобалау
техникалық шешімдер
II – IV
тоқсандар
Комиссия, уәкілетті органдар
11 721,7
2. Комиссияның интеграцияланған жүйесінің интеграциялық сегментін жаңғырту және дамыту
293 287,6
2.1. Ортақ процестерді іске асыру үшін Комиссияның интеграцияланған жүйесінің интеграциялық сегментінің кіші жүйелері мен құрауыштарын жаңғырту және дамыту
Комиссия

9 035,5
1.6. Проектирование технических решений и инструментов для использования сервисов интегрированной системы при формировании цифровой платформы
технические решения
II – IV
кварталы
Комиссия, уполномоченные органы
11 721,7
2. Модернизация и развитие интеграционного сегмента Комиссии интегрированной системы
293 287,6
2.1. Модернизация и развитие подсистем и компонентов интеграционного сегмента Комиссии интегрированной системы для реализации общих процессов
Комиссия

154 336,2
2.1.1. Жалпы процестерді іске асыру үшін Комиссияның интеграциялық сегментінде бағдарламалық қамтамасыз етуді қалыптастыру (жаңғырту және дамыту)
бағдарламалық қамтамасыз ету, техно-жұмыс жобасының құжаттамасы
87 180,4
2.1.1.1. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауар белгілері мен қызмет көрсету белгілерін тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
22
III тоқсан
2.1.1.2. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауарларының шығарылған жерлерінің атауларын тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
23
III тоқсан
2.1.1.3. "Медициналық бұйымдардың қауіпсіздігі, сапасы мен тиімділігі мониторингінің бірыңғай ақпараттық дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
34
III тоқсан
2.1.1.4. "Медициналық бұйымдарды өндірушілердің сапа менеджменті жүйелерін инспекциялау нәтижелері туралы мәліметтер алмасу"
341
III тоқсан
2.1.1.5. "Дәрілік заттарды өндірушілердің өндірістік алаңдарының Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігіне инспекция жүргізу нәтижелері туралы мәліметтермен алмасу"
342
III тоқсан
2.1.1.6. "Клиникалық зерттеулер туралы бірыңғай дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
343
III тоқсан
2.1.1.7. Берілген сәйкестік сертификаттарының және тіркелген сәйкестік туралы декларациялардың бірыңғай тізіліміне қатысты бөлігінде "Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінің (Кеден одағының техникалық регламенттерінің) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы берілген немесе қабылданған құжаттардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
35
III тоқсан
2.1.1.8. "Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестікті бағалау жөніндегі органдарының (оның ішінде сертификаттау жөніндегі органдардың, сынақ зертханаларының (орталықтарының)) бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
36
III тоқсан
2.1.1.9. "Қауіпті өнім туралы хабардар ету жүйесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
37
III тоқсан
2.1.1.10. "Көлік құралдарының (көлік құралдарының шассилерінің), өздігінен жүретін машиналардың және техниканың басқа да түрлерінің паспорттарын (электрондық паспорттарын) ресімдеуді жүзеге асыратын Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының (ұйымдарының) – көлік құралдарын (көлік құралдарының шассилерін), өздігінен жүретін машиналар мен техниканың басқа да түрлерін дайындаушылардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
39
II тоқсан
2.1.1.11. "Жануарларға арналып тіркелген ветеринариялық дәрілік препараттардың, жемшөп қоспаларының және Еуразиялық экономикалық одақтың жануарлармен тікелей байланысқа түспейтін ветеринариялық мақсаттағы диагностикалық, дезинфекциялық, дезинсекциялық және дезакаризациялық құралдарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
44
III тоқсан

154 336,2
2.1.1. Создание (модернизация и развитие) программного обеспечения в интеграционном сегменте Комиссии для реализации общих процессов
программное обеспечение, документация технорабочего проекта
87 180,4
2.1.1.1. "Регистрация, правовая охрана и использование товарных знаков и знаков обслуживания Евразийского экономического союза"
22
III квартал
2.1.1.2. "Регистрация, правовая охрана и использование наименований мест происхождения товаров Евразийского экономического союза"
23
III квартал
2.1.1.3. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных мониторинга безопасности, качества и эффективности медицинских изделий"
34
III квартал
2.1.1.4. "Обмен сведениями о результатах инспектирования систем менеджмента качества производителей медицинских изделий"
341
III квартал
2.1.1.5. "Обмен сведениями о результатах инспектирования производственных площадок производителей лекарственных средств на соответствие требованиям Правил надлежащей производственной практики Евразийского экономического союза"
342
III квартал
2.1.1.6. "Формирование, ведение и использование единой базы данных о клинических исследованиях"
343
III квартал
2.1.1.7. "Формирование и ведение единых реестров выданных или принятых документов об оценке соответствия требованиям технических регламентов Евразийского экономического союза (технических регламентов Таможенного союза)" в части, касающейся единого реестра выданных сертификатов соответствия и зарегистрированных деклараций о соответствии
35
III квартал
2.1.1.8. "Формирование и ведение единого реестра органов по оценке соответствия Евразийского экономического союза (в том числе
органов по сертификации, испытательных лабораторий (центров))"
36
III квартал
2.1.1.9. "Формирование, ведение и использование системы информирования об опасной продукции"
37
III квартал
2.1.1.10. "Формирование и ведение единого реестра уполномоченных органов (организаций) государств – членов Евразийского экономического союза и организаций – изготовителей транспортных средств (шасси транспортных средств), самоходных машин и других видов техники, осуществляющих оформление паспортов (электронных паспортов) транспортных средств (шасси транспортных средств), самоходных машин и других видов техники"
39
II квартал
2.1.1.11. "Формирование, ведение и использование единого реестра зарегистрированных ветеринарных лекарственных препаратов, кормовых добавок для животных и не вступающих
в непосредственный контакт
с животными диагностических, дезинфицирующих, дезинсекционных и дезакаризационных средств ветеринарного назначения Евразийского экономического союза"
44
III квартал

2.1.1.12. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарында ветеринариялық дәрілік заттардың айналымы саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау шеңберінде анықталған сапалы және сапасыз ветеринариялық дәрілік препараттардың, сондай – ақ жалған және (немесе) контрафактілік ветеринариялық дәрілік препараттардың бірыңғай ақпараттық дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
441
III тоқсан
2.1.1.13. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарында ветеринариялық дәрілік препараттарды қолдану кезінде анықталған жануарлардағы қолайсыз реакциялар бойынша бірыңғай ақпараттық дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"

2.1.1.12. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных качественных и недоброкачественных ветеринарных лекарственных препаратов, а также фальсифицированных и (или) контрафактных ветеринарных лекарственных препаратов, выявленных
в рамках государственного контроля и надзора в сфере обращения ветеринарных лекарственных средств на территориях государств – членов Евразийского экономического союза"
441
III квартал
2.1.1.13. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных по неблагоприятным реакциям у животных, выявленным при применении ветеринарных лекарственных препаратов на территориях государств – членов Евразийского экономического союза"

442
III тоқсан
2.1.1.14. "Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына өндірісі сәйкес деп танылған ветеринариялық дәрілік заттарды өндірушілердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
443
III тоқсан
2.1.1.15. "Еуразиялық экономикалық одақтың ветеринариялық дәрілік заттар айналымы саласындағы фармацевтикалық инспекторларының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
444
III тоқсан
2.1.1.16. "Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы асыл тұқымды жануарлар және ондағы селекциялық жетістіктер туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
471
III тоқсан
2.1.1.17. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында берілген фитосанитариялық сертификаттар туралы ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
60
II тоқсан
2.1.1.18. "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын тауарлардың бірыңғай тізбесін қалыптастыру, жүргізу және жариялау"
66
II тоқсан
2.1.1.19. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің қызметтің басым түрлеріне (экономика секторларына) сәйкес келетін инвестициялық жобаларын іске асыру шеңберінде әкелінетін тауарларға қатысты тарифтік жеңілдікті қолдану мақсатында инвестициялық жобалардың бірыңғай тізілімін, технологиялық жабдықтың, оның жинақтауыштары мен қосалқы бөлшектерінің бірыңғай тізбесін, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер ұсыныстарының бірыңғай тізбесін және шикізат пен материалдардың бірыңғай тізбесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
721
IV тоқсан
2.1.1.20. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің құзыретті органдары арасында еңбекшілерге (олардың отбасы мүшелеріне) зейнетақы белгілеу және төлеу үшін қажетті электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
77
III тоқсан
2.1.1.21. "Еңбекшілерге (олардың отбасы мүшелеріне) зейнетақы төлеу мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің құзыретті органдары арасында электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
78
III тоқсан
2.1.2. Ортақ процестерді іске асыру үшін интеграцияланған жүйенің ұлттық сегменттерінде пайдалануға арналған базалық іске асыру құрауыштарын бағдарламалық қамтамасыз етуді құру (жаңғырту және дамыту)
бағдарламалық қамтамасыз ету, техно-жұмыс жобасының құжаттамасы
60 318,1
2.1.2.1. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауар белгілері мен қызмет көрсету белгілерін тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
22
III тоқсан
2.1.2.2. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауарларының шығарылған жерлерінің атауларын тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
23
III тоқсан

442
III квартал
2.1.1.14. "Формирование, ведение и использование единого реестра производителей ветеринарных лекарственных средств, производство которых признано соответствующим требованиям Правил надлежащей производственной практики Евразийского экономического союза"
443
III квартал
2.1.1.15. "Формирование, ведение и использование единого реестра фармацевтических инспекторов Евразийского экономического союза
в сфере обращения ветеринарных лекарственных средств"
444
III квартал
2.1.1.16. "Формирование, ведение и использование базы данных о племенных животных и селекционных достижениях в области племенного животноводства"
471
III квартал
2.1.1.17. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией о выданных фитосанитарных сертификатах"
60
II квартал
2.1.1.18. "Формирование, ведение и опубликование единого перечня товаров, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле
с третьими странами"
66
II квартал
2.1.1.19. "Формирование, ведение и использование единого реестра инвестиционных проектов, единого перечня технологического оборудования, комплектующих и запасных частей
к нему, единого перечня предложений государств – членов Евразийского экономического союза и единого перечня сырья и материалов в целях применения тарифной льготы в отношении товаров, ввозимых в рамках реализации инвестиционных проектов, соответствующих приоритетным видам деятельности (секторам экономики) государств – членов Евразийского экономического союза"
721
IV квартал
2.1.1.20. "Обеспечение обмена между компетентными органами государств – членов Евразийского экономического союза электронными документами и (или) сведениями, необходимыми для установления и выплаты пенсий трудящимся (членам их семей)"
77
III квартал
2.1.1.21. "Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между компетентными органами государств – членов Евразийского экономического союза
в целях выплаты пенсий трудящимся (членам их семей)"
78
III квартал
2.1.2. Создание (модернизация и развитие) программного обеспечения компонентов базовой реализации, предназначенных для использования в национальных сегментах интегрированной системы для реализации общих процессов
программное обеспечение, документация технорабочего проекта
60 318,1
2.1.2.1. "Регистрация, правовая охрана и использование товарных знаков и знаков обслуживания Евразийского экономического союза"
22
III квартал
2.1.2.2. "Регистрация, правовая охрана и использование наименований мест происхождения товаров Евразийского экономического союза"
23
III квартал

721
IV тоқсан
2.1.2.17. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында өндірілген немесе оған әкелінген, сәйкестендіру құралдарымен таңбалануға жататын тауарлар туралы, оның ішінде осындай тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы трансшекаралық айналымы кезінде мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
73
III тоқсан
2.1.2.18. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің құзыретті органдары арасында еңбекшілерге (олардың отбасы мүшелеріне) зейнетақы белгілеу және төлеу үшін қажетті электрондық құжаттар және (немесе)мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
77
III тоқсан
2.1.2.19. "Еңбекшілерге (олардың отбасы мүшелеріне) зейнетақы төлеу мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің құзыретті органдары арасында электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
78
III тоқсан
2.1.3. Жалпы процестер шеңберіндегі ақпараттық өзара іс-қимылға тестілеу жүргізу кезінде пайдалануға арналған базалық іске асыру компоненттерінің бағдарламалық қамтамасыз етуін жасау (жаңғырту және дамыту)
бағдарламалық қамтамасыз ету, техно-жұмыс жобасының құжаттамасы
6 837,7
2.1.3.1. "Кедендік транзиттің кедендік рәсіміне сәйкес тауарларды тасымалдауды бақылау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
13
III тоқсан
2.1.3.2. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауар белгілері мен қызмет көрсету белгілерін тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
22
III тоқсан
2.1.3.3. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауар белгілері мен қызмет көрсету белгілерін тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
23
III тоқсан
2.1.3.4. "Көлік құралдарының (көлік құралдарының шассилерінің), өздігінен жүретін машиналардың және техниканың басқа да түрлерінің паспорттарын (электрондық паспорттарын) ресімдеуді жүзеге асыратын Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының (ұйымдарының) – көлік құралдарын (көлік құралдарының шассилерін), өздігінен жүретін машиналар мен техниканың басқа да түрлерін дайындаушылардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
39
II тоқсан
2.1.3.5. "Көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдары шассилерінің электрондық паспорттары) және өздігінен жүретін машиналар мен техниканың басқа да түрлерінің электрондық паспорттары жүйелерінің ұлттық операторлары мен көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдары шассилерінің электрондық паспорттары) және өздігінен жүретін машиналар мен техниканың басқа да түрлерінің электрондық паспорттары жүйелерінің әкімшісі арасында ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"

721
IV квартал
2.1.2.17. "Обеспечение обмена сведениями о товарах, подлежащих маркировке средствами идентификации, произведенных или ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза, в том числе при трансграничном обороте таких товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза"
73
III квартал
2.1.2.18. "Обеспечение обмена между компетентными органами государств – членов Евразийского экономического союза электронными документами и (или) сведениями, необходимыми для установления и выплаты пенсий трудящимся (членам их семей)"
77
III квартал
2.1.2.19. "Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между компетентными органами государств – членов Евразийского экономического союза в целях выплаты пенсий трудящимся (членам их семей)"
78
III квартал
2.1.3. Создание (модернизация и развитие) программного обеспечения компонентов базовой реализации, предназначенных для использования при проведении тестирования информационного взаимодействия в рамках общих процессов
программное обеспечение, документация технорабочего проекта
6 837,7
2.1.3.1. "Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе контроля перевозок товаров в соответствии с таможенной процедурой таможенного транзита"
13
III квартал
2.1.3.2. "Регистрация, правовая охрана и использование товарных знаков и знаков обслуживания Евразийского экономического союза"
22
III квартал
2.1.3.3. "Регистрация, правовая охрана и использование наименований мест происхождения товаров Евразийского экономического союза"
23
III квартал
2.1.3.4. "Формирование и ведение единого реестра уполномоченных органов (организаций) государств – членов Евразийского экономического союза и организаций – изготовителей транспортных средств (шасси транспортных средств), самоходных машин и других видов техники, осуществляющих оформление паспортов (электронных паспортов) транспортных средств (шасси транспортных средств), самоходных машин и других видов техники"
39
II квартал
2.1.3.5. "Обеспечение информационного обмена между национальными операторами систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники и администратором систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники"

391
III тоқсан
2.1.3.6. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің қызметтің басым түрлеріне (экономика секторларына) сәйкес келетін инвестициялық жобаларын іске асыру шеңберінде әкелінетін тауарларға қатысты тарифтік жеңілдікті қолдану мақсатында инвестициялық жобалардың бірыңғай тізілімін, технологиялық жабдықтың, оның жинақтауыштары мен қосалқы бөлшектерінің бірыңғай тізбесін, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер ұсыныстарының бірыңғай тізбесін және шикізат пен материалдардың бірыңғай тізбесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
721
IV тоқсан
2.1.3.7. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында өндірілген немесе оған әкелінген, сәйкестендіру құралдарымен таңбалануға жататын тауарлар туралы, оның ішінде осындай тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы трансшекаралық айналымы кезінде мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
73
III тоқсан
2.2. Интеграцияланған жүйенің кіші жүйелерін құру
бағдарламалық қамтамасыз ету, техно-жұмыс жобасының құжаттамасы
Комиссия

391
III квартал
2.1.3.6. "Формирование, ведение
и использование единого реестра инвестиционных проектов, единого перечня технологического оборудования, комплектующих и запасных частей к нему, единого перечня предложений государств – членов Евразийского экономического союза и единого перечня сырья и материалов в целях применения тарифной льготы в отношении товаров, ввозимых в рамках реализации инвестиционных проектов, соответствующих приоритетным видам деятельности (секторам экономики) государств – членов Евразийского экономического союза"
721
IV квартал
2.1.3.7. "Обеспечение обмена сведениями о товарах, подлежащих маркировке средствами идентификации, произведенных или ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза, в том числе при трансграничном обороте таких товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза"
73
III квартал
2.2. Создание подсистем интегрированной системы
программное обеспечение, документация технорабочего проекта
Комиссия

20 024,7
2.2.1. Инфрақұрылымдық платформа
IV тоқсан
5 860,9
2.2.2. Цифрлық платформаларды интеграциялаудың кіші жүйесі
IV тоқсан
14 163,8
2.3. Интеграцияланған жүйенің кіші жүйелерін жаңғырту
бағдарламалық қамтамасыз ету, техно-жұмыс жобасының құжаттамасы
Комиссия
118 926,7
2.3.1. Одақтың ақпараттық порталы (жалпы ақпараттық ресурстар және ашық деректер порталы бөлігінде)
IV тоқсан
21 245,6
2.3.2. Статистика кіші жүйесі
IV тоқсан
20 024,6
2.3.3. Жалпы процестерді басқарудың кіші жүйесі
IV тоқсан
16 117,4
2.3.4. Интеграциялық платформа (оның ішінде сыртқы ақпараттық жүйелермен түйіндесудің мамандандырылған адаптерлерін әзірлеу бөлігінде)
III тоқсан
21 245,6
2.3.5. Нормативтік-анықтамалық ақпаратты, тізілімдерді және тіркелімдерді жүргізудің кіші жүйесі
IV тоқсан
40 293,5
3. Трансшекаралық сенім кеңістігін сүйемелдеу және дамыту
Комиссия, уәкілетті органдар
66 178,9
3.1. Трансшекаралық сенім кеңістігі элементтеріне техникалық қолдауды, қызмет көрсетуді қамтамасыз ету
есептер, орындалған жұмыстардың актілері
I – IV
тоқсандар
63 492,7
3.2. Трансшекаралық сенім кеңістігін дамытуға және оның жұмыс істеуіне қойылатын талаптарды іске асыру үшін ұйымдастырушылық-техникалық құжаттарды әзірлеу
есептер, орындалған жұмыстардың актілері,
ұйымдастырушылық-техникалық құжаттар
IV тоқсан

20 024,7
2.2.1. Инфраструктурная платформа
IV квартал
5 860,9
2.2.2. Подсистема интеграции цифровых платформ
IV квартал
14 163,8
2.3. Модернизация подсистем интегрированной системы
программное обеспечение, документация технорабочего проекта
Комиссия
118 926,7
2.3.1. Информационный портал Союза (в части портала общих информационных ресурсов и открытых данных)
IV квартал
21 245,6
2.3.2. Подсистема статистики
IV квартал
20 024,6
2.3.3. Подсистема управления общими процессами
IV квартал
16 117,4
2.3.4. Интеграционная платформа
(в том числе в части разработки специализированных адаптеров сопряжения с внешними информационными системами)
III квартал
21 245,6
2.3.5. Подсистема ведения нормативно-справочной информации, реестров и регистров
IV квартал
40 293,5
3. Сопровождение и развитие трансграничного пространства доверия
Комиссия, уполномоченные органы
66 178,9
3.1. Обеспечение технической поддержки, обслуживания элементов трансграничного пространства доверия
отчеты, акты выполненных работ
I – IV
кварталы
63 492,7
3.2. Разработка организационно-технических документов для реализации требований к развитию и функционированию трансграничного пространства доверия
отчеты,
акты выполненных работ,
организационно-технические документы
IV квартал

2 686,2
4. Интеграцияланған жүйенің ақпараттық-телекоммуникациялық және есептеу инфрақұрылымының жұмыс істеуін қолдау
330 890,7
4.1. Ортақ процестердің интеграцияланған жүйесі құралдарын іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылға тестілеу жүргізу
Комиссия, уәкілетті органдар
62 662,5
4.1.1. Жалпы процестерді қолданысқа енгізу мақсатында ақпараттық өзара іс-қимылға тестілеу жүргізу
тестілеу хаттамалары
24 273,8
4.1.1.1. "Кедендік транзиттің кедендік рәсіміне сәйкес тауарларды тасымалдауды бақылау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
13
IV тоқсан
4.1.1.2. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің зияткерлік меншік объектілерінің бірыңғай кедендік тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
21
II тоқсан
4.1.1.3. "Еуразиялық экономикалық одақтың тауар белгілері мен қызмет көрсету белгілерін тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
22
IV тоқсан
4.1.1.4. "Еуразиялық экономикалық одақ тауарларының шығарылған жерлерінің атауларын тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану"
23
IV тоқсан
4.1.1.5. "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасын және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифін, оларға қосымша ақпараттық (анықтамалық) материалдарды электрондық түрде қалыптастыру, жүргізу және пайдалану, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің халықаралық негіздерін электрондық түрде жүргізу және пайдалану"
24
IV тоқсан
4.1.1.6. "Медициналық бұйымдарды өндірушілердің сапа менеджменті жүйелеріне инспекция жүргізу нәтижелері туралы мәліметтер алмасу"
341
IV тоқсан
4.1.1.7. "Дәрілік заттарды өндірушілердің өндірістік алаңдарының Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына сәйкестігіне инспекция жүргізу нәтижелері туралы мәліметтер алмасу"
342
IV тоқсан
4.1.1.8. "Клиникалық зерттеулер туралы бірыңғай дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
343
IV тоқсан
4.1.1.9. "Берілген көлік құралының типін мақұлдаулардың, шасси типін мақұлдаулардың, көлік құралы конструкциясының қауіпсіздігі туралы куәліктердің және Кеден одағының "Доңғалақты көлік құралдарының қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 018/2011) техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті куәландыратын құжаттың күшін жою туралы тіркелген хабарламалардың бірыңғай тізіліміне қатысты бөлігінде "Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінің (Кеден одағының техникалық регламенттерінің) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы берілген немесе қабылданған құжаттардың бірыңғай тізілімдерін қалыптастыру және жүргізу
35
IV тоқсан

2 686,2
4. Поддержка функционирования информационно-телекоммуникационной и вычислительной инфраструктуры интегрированной системы
330 890,7
4.1. Проведение тестирования информационного взаимодействия при реализации средствами интегрированной системы общих процессов
Комиссия, уполномоченные органы
62 662,5
4.1.1. Проведение тестирования информационного взаимодействия в целях введения в действие общих процессов
протоколы тестирования
24 273,8
4.1.1.1. "Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе контроля перевозок товаров в соответствии с таможенной процедурой таможенного транзита"
13
IV квартал
4.1.1.2. "Формирование, ведение и использование единого таможенного реестра объектов интеллектуальной собственности государств – членов Евразийского экономического союза"
21
II квартал
4.1.1.3. "Регистрация, правовая охрана и использование товарных знаков и знаков обслуживания Евразийского экономического союза"
22
IV квартал
4.1.1.4. "Регистрация, правовая охрана и использование наименований мест происхождения товаров Евразийского экономического союза"
23
IV квартал
4.1.1.5. "Формирование, ведение и использование в электронном виде единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, вспомогательных информационных (справочных) материалов к ним, а также ведение и использование в электронном виде международных основ единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза"
24
IV квартал
4.1.1.6. "Обмен сведениями о результатах инспектирования систем менеджмента качества производителей медицинских изделий"
341
IV квартал
4.1.1.7. "Обмен сведениями о результатах инспектирования производственных площадок производителей лекарственных средств на соответствие требованиям Правил надлежащей производственной практики Евразийского экономического союза"
342
IV квартал
4.1.1.8. "Формирование, ведение и использование единой базы данных о клинических исследованиях"
343
IV квартал
4.1.1.9. "Формирование и ведение единых реестров выданных или принятых документов об оценке соответствия требованиям технических регламентов Евразийского экономического союза (технических регламентов Таможенного союза)" в части, касающейся единого реестра выданных одобрений типа транспортного средства, одобрений типа шасси, свидетельств о безопасности конструкции транспортного средства и зарегистрированных уведомлений об отмене документа, удостоверяющего соответствие требованиям технического регламента Таможенного союза
"О безопасности колесных транспортных средств" (ТР ТС 018/2011)
35
IV квартал

391
IV тоқсан
4.1.1.13. "Жануарларға арналып тіркелген ветеринариялық дәрілік препараттардың, жемшөп қоспаларының және Еуразиялық экономикалық одақтың жануарлармен тікелей байланысқа түспейтін ветеринариялық мақсаттағы диагностикалық, дезинфекциялық, дезинсекциялық және дезакаризациялық құралдарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
44
IV тоқсан
4.1.1.14. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарында ветеринариялық дәрілік заттардың айналымы саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау шеңберінде анықталған сапалы және сапасыз ветеринариялық дәрілік препараттардың, сондай – ақ жалған және (немесе) контрафактілік ветеринариялық дәрілік препараттардың бірыңғай ақпараттық дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
441
IV тоқсан
4.1.1.15. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарында ветеринариялық дәрілік препараттарды қолдану кезінде анықталған жануарлардағы қолайсыз реакциялар бойынша бірыңғай ақпараттық дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
442
IV тоқсан
4.1.1.16. "Еуразиялық экономикалық одақтың тиісті өндірістік практикасы қағидаларының талаптарына өндірісі сәйкес деп танылған ветеринариялық дәрілік заттарды өндірушілердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
443
IV тоқсан
4.1.1.17. "Еуразиялық экономикалық одақтың ветеринариялық дәрілік заттар айналымы саласындағы фармацевтикалық инспекторларының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
444
IV тоқсан
4.1.1.18.  "Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы асыл тұқымды жануарлар және ондағы селекциялық жетістіктер туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
471
IV тоқсан
4.1.1.19. "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын тауарлардың бірыңғай тізбесін қалыптастыру, жүргізу және жариялау"
66
IV тоқсан
4.1.1.20. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы бойынша есірткі құралдарын, психотроптық заттар мен олардың прекурсорларын трансшекаралық тасымалдауды (ішкі транзитті) жүзеге асыру кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
69
IV тоқсан
4.1.1.21. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің қызметтің басым түрлеріне (экономика секторларына) сәйкес келетін инвестициялық жобаларын іске асыру шеңберінде әкелінетін тауарларға қатысты тарифтік жеңілдіктерді қолдану мақсатында инвестициялық жобалардың бірыңғай тізілімін, технологиялық жабдықтың, оның жинақтауыштары мен қосалқы бөлшектерінің бірыңғай тізбесін, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер ұсыныстарының бірыңғай тізбесін және шикізат пен материалдардың бірыңғай тізбесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"

391
IV квартал
4.1.1.13. "Формирование, ведение и использование единого реестра зарегистрированных ветеринарных лекарственных препаратов, кормовых добавок для животных и не вступающих в непосредственный контакт с животными диагностических, дезинфицирующих, дезинсекционных и дезакаризационных средств ветеринарного назначения Евразийского экономического союза"
44
IV квартал
4.1.1.14. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных качественных и недоброкачественных ветеринарных лекарственных препаратов, а также фальсифицированных и (или) контрафактных ветеринарных лекарственных препаратов, выявленных в рамках государственного контроля и надзора в сфере обращения ветеринарных лекарственных средств на территориях государств – членов Евразийского экономического союза"
441
IV квартал
4.1.1.15. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных по неблагоприятным реакциям у животных, выявленным при применении ветеринарных лекарственных препаратов на территориях государств – членов Евразийского экономического союза"
442
IV квартал
4.1.1.16. "Формирование, ведение и использование единого реестра производителей ветеринарных лекарственных средств, производство которых признано соответствующим требованиям Правил надлежащей производственной практики Евразийского экономического союза"
443
IV квартал
4.1.1.17. "Формирование, ведение и использование единого реестра фармацевтических инспекторов Евразийского экономического союза
в сфере обращения ветеринарных лекарственных средств"
444
IV квартал
4.1.1.18. "Формирование, ведение и использование базы данных о племенных животных и селекционных достижениях
в области племенного животноводства"
471
IV квартал
4.1.1.19. "Формирование, ведение и опубликование единого перечня товаров, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле
с третьими странами"
66
IV квартал
4.1.1.20. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза сведениями при осуществлении трансграничной перевозки (внутреннего транзита) наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров по таможенной территории Евразийского экономического союза"
69
IV квартал
4.1.1.21. "Формирование, ведение и использование единого реестра инвестиционных проектов, единого перечня технологического оборудования, комплектующих и запасных частей к нему, единого перечня предложений государств – членов Евразийского экономического союза и единого перечня сырья и материалов в целях применения тарифной льготы в отношении товаров, ввозимых в рамках реализации инвестиционных проектов, соответствующих приоритетным видам деятельности (секторам экономики)
государств – членов Евразийского экономического союза"

721
IV тоқсан
4.1.1.22. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында өндірілген немесе оған әкелінген, сәйкестендіру құралдарымен таңбалануға жататын тауарлар туралы, оның ішінде осындай тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы трансшекаралық айналымы кезінде мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
73
IV тоқсан
4.1.1.23. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің құзыретті органдары арасында еңбекшілерге (олардың отбасы мүшелеріне) зейнетақы белгілеу және төлеу үшін қажетті электрондық құжаттар және (немесе)мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
77
IV тоқсан
4.1.1.24. "Еңбекшілерге (олардың отбасы мүшелеріне) зейнетақы төлеу мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің құзыретті органдары арасында электрондық құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
78
IV тоқсан
4.1.2. Жаңа қатысушыларды жалпы процестерге қосу мақсатында ақпараттық өзара іс-қимыл тестілеуін өткізу
тестілеу хаттамалары
31 306,8
4.1.2.1. "Сыртқы және өзара сауданы реттеу кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары ресімдейтін, оның ішінде тыйым салулар мен шектеулердің сақталуын растау мақсаттары үшін кедендік операцияларды жасау кезінде ұсынылатын құжаттардың дерекқорын пайдалану"
1
IV тоқсан
4.1.2.2. "Еркін (арнайы, ерекше) экономикалық аймақтар резиденттерінің (қатысушыларының) жалпы тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
4
II тоқсан
4.1.2.3. "Кедендік декларацияларды толтыру үшін пайдаланылатын сыныптауыштарды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
11
II тоқсан
4.1.2.4. "Уәкілетті экономикалық операторлардың жалпы тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
121
II тоқсан
4.1.2.5. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тысқары жерлерге тауарлардың іс жүзінде әкетілуін бақылау және растау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
14
II тоқсан
4.1.2.6. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің аумағына уақытша әкелінген және осындай аумақтан уақытша әкетілген халықаралық тасымалдау көлік құралдарын есепке алу және бақылау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
15
II тоқсан
4.1.2.7. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында жеке тұлғалар жеке пайдалану үшін Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына уақытша әкелетін көлік құралдарына қатысты ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
16
II тоқсан

721
IV квартал
4.1.1.22. "Обеспечение обмена сведениями о товарах, подлежащих маркировке средствами идентификации, произведенных или ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза, в том числе при трансграничном обороте таких товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза"
73
IV квартал
4.1.1.23. "Обеспечение обмена между компетентными органами государств – членов Евразийского экономического союза электронными документами и (или) сведениями, необходимыми для установления и выплаты пенсий трудящимся (членам их семей)"
77
IV квартал
4.1.1.24. "Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между компетентными органами государств – членов Евразийского экономического союза в целях выплаты пенсий трудящимся (членам их семей)"
78
IV квартал
4.1.2. Проведение тестирования информационного взаимодействия в целях присоединения новых участников к общим процессам
протоколы тестирования
31 306,8
4.1.2.1. "Использование баз данных документов, оформляемых уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза, при регулировании внешней и взаимной торговли, в том числе представляемых при совершении таможенных операций для целей подтверждения соблюдения запретов и ограничений"
1
IV квартал
4.1.2.2. "Формирование, ведение и использование общего реестра резидентов (участников) свободных (специальных, особых) экономических зон"
4
II квартал
4.1.2.3. "Формирование, ведение и использование классификаторов, используемых для заполнения таможенных деклараций"
11
II квартал
4.1.2.4. "Формирование, ведение и использование общего реестра уполномоченных экономических операторов"
121
II квартал
4.1.2.5. "Обеспечение обмена сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе контроля и подтверждения фактического вывоза товаров за пределы таможенной территории Евразийского экономического союза"
14
II квартал
4.1.2.6. "Обеспечение обмена сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе учета и контроля временно ввезенных на территорию государства – члена Евразийского экономического союза и временно вывезенных с такой территории транспортных средств международной перевозки"
15
II квартал
4.1.2.7. "Обеспечение обмена информацией в отношении транспортных средств, временно ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза физическими лицами для личного пользования, между таможенными органами государств –
членов Евразийского экономического союза"
16
II квартал

4.1.2.8. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары арасында Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінген және ішкі тұтыну үшін шығарылған автомобильдерге қатысты ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
17
II тоқсан
4.1.2.9. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ақпараттық қорларында қамтылған өлшем бірлігін қамтамасыз ету саласындағы мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
38
II тоқсан
4.1.2.10. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарында жануарлардың, оның ішінде адам мен жануарларға ортақ жұқпалы аурулары және (немесе) жануарлардан алынатын, ветеринариялық – санитариялық тұрғыдан қауіпті тауарлар (өнімдер) табылған және таралған жағдайлар туралы, сондай-ақ қабылданған ветеринариялық-санитариялық шаралар туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
40
II тоқсан
4.1.2.11. "Электрондық түрде берілген ветеринариялық ілеспе құжаттармен (ветеринариялық сертификаттармен) алмасуды қамтамасыз ету"
41
II тоқсан
4.1.2.12. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін, ветеринариялық-санитариялық қадағалаудың (бақылаудың) бақылауындағы тауарларды өндіруді, қайта өңдеуді және (немесе) сақтауды жүзеге асыратын ұйымдар мен тұлғалардың тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
42
II тоқсан
4.1.2.13. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары ветеринариялық қызметтің бақылауындағы жүктерді әкелуге (әкетуге, транзиттеуге) берген рұқсаттардың бірыңғай дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
45
II тоқсан
4.1.2.14. "Ауыл шаруашылығы өсімдіктері сорттарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
47
II тоқсан
4.1.2.15. "Есепке алынған және бөлінген кедендік әкелу баждарының сомалары туралы мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету, сондай-ақ осындай мәліметтерді қамтитын дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
49
II тоқсан
4.1.2.16. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің шетел валютасындағы шоттарына түскен ақша қаражатын сату (сатып алу) көлемдері туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
50
II тоқсан
4.1.2.17. "Кедендік әкелу баждарын төлеуге байланысты мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету, сондай-ақ осындай мәліметтерді қамтитын дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
51
II тоқсан
4.1.2.18. "Өнімді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
56
II тоқсан
4.1.2.19. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында адамның өміріне, денсаулығына және ол мекендейтін ортаға қауіпті өнімдер, инфекциялық және жаппай инфекциялық емес аурулар (уланулар) анықталған және (немесе) таралған жағдайлар туралы, сондай-ақ қабылданған санитариялық шаралар туралы деректер базасын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
57
II тоқсан

4.1.2.8. "Обеспечение обмена информацией в отношении автомобилей, ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза и выпущенных для внутреннего потребления, между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза"
17
II квартал
4.1.2.9. "Обеспечение обмена сведениями в области обеспечения единства измерений, содержащимися в информационных фондах государств – членов Евразийского экономического союза"
38
II квартал
4.1.2.10. "Формирование, ведение и использование базы данных о случаях обнаружения и распространения на территориях государств – членов Евразийского экономического союза заразных болезней животных, в том числе общих для человека и животных, и (или) товаров (продукции) животного происхождения, опасных в ветеринарно-санитарном отношении, а также о принятых ветеринарно-санитарных мерах"
40
II квартал
4.1.2.11. "Обеспечение обмена ветеринарными сопроводительными документами (ветеринарными сертификатами), выданными
в электронном виде"
41
II квартал
4.1.2.12. "Формирование, ведение и использование реестра организаций и лиц, осуществляющих производство, переработку и (или) хранение подконтрольных ветеринарно-санитарному надзору (контролю) товаров, ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза"
42
II квартал
4.1.2.13. "Формирование, ведение и использование единой базы данных разрешений на ввоз (вывоз, транзит) подконтрольных ветеринарной службе грузов, выданных уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза"
45
II квартал
4.1.2.14. "Формирование, ведение и использование единого реестра сортов сельскохозяйственных растений"
47
II квартал
4.1.2.15. "Обеспечение обмена сведениями о суммах зачисленных и распределенных ввозных таможенных пошлин, а также формирование, ведение и использование базы данных, содержащей такие сведения"
49
II квартал
4.1.2.16. "Формирование, ведение и использование базы данных об объемах продажи (покупки) денежных средств, поступивших на счета в иностранной валюте государств – членов Евразийского экономического союза"
50
II квартал
4.1.2.17. "Обеспечение обмена сведениями, связанными с уплатой ввозных таможенных пошлин, а также формирование, ведение и использование базы данных, содержащей такие сведения"
51
II квартал
4.1.2.18. "Формирование, ведение и использование единого реестра
свидетельств о государственной регистрации продукции"
56
II квартал
4.1.2.19. "Формирование, ведение и использование базы данных о случаях обнаружения инфекционных и массовых неинфекционных болезней (отравлений) и (или) распространения на таможенной территории Евразийского экономического союза продукции, опасной для жизни, здоровья человека и среды его обитания, а также о принятых санитарных мерах"
57
II квартал

4.1.2.20. "Уақытша санитарлық шараларды енгізу туралы ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
58
II тоқсан
4.1.2.21. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында карантиндік объектілердің табылғаны және таралған жағдайлары туралы, сондай-ақ қабылданған карантиндік фитосанитариялық шаралар туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
59
II тоқсан
4.1.2.22. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында берілген фитосанитариялық сертификаттар туралы ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
60
II тоқсан
4.1.2.23. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында уақытша карантиндік фитосанитариялық шараларды енгізу туралы ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
61
II тоқсан
4.1.2.24. "Трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жалпы қағидаларының және бәсекелестік (монополияға қарсы) заңнаманың сақталуын бақылауды жүзеге асыру, сондай-ақ мемлекеттік бағалық реттеуді енгізу және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің оны енгізу туралы шешімдеріне дау айту (мемлекеттік бағалық реттеу бөлігінде) кезінде Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында құжаттар және (немесе) мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
62
II тоқсан
4.1.2.25. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағы бойынша қызметтік және азаматтық қаруды өткізу және оның ішкі транзиті кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
64
III тоқсан
4.1.2.26. "Нотификациялардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
67
IV тоқсан
4.1.2.27. "Тауарлармен жасалатын сыртқы сауда саласында берілген лицензиялар, рұқсаттар және қорытындылар (рұқсат беру құжаттары) туралы дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
68
II тоқсан
4.1.2.28. "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде өзара сауданы жүзеге асыру кезінде озонды бұзатын заттарды және құрамында солар бар өнімдерді өткізу кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
70
II тоқсан
4.1.2.29. "Есептелген және бөлінген арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарының сомалары туралы мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету, сондай-ақ осындай мәліметтерді қамтитын дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
75
II тоқсан
4.1.2.30. "Тауарлардың шығарылуын сертификаттаудың және верификациялаудың электрондық жүйесі шеңберінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер мен үшінші елдер арасында электрондық ақпарат алмасуды іске асыруды қамтамасыз ету"
76
II тоқсан

4.1.2.20. "Обеспечение обмена информацией о введении временных санитарных мер"
58
II квартал
4.1.2.21. "Формирование, ведение и использование базы данных о случаях обнаружения и распространения карантинных объектов на таможенной территории Евразийского экономического союза, а также о принятых карантинных фитосанитарных мерах"
59
II квартал
4.1.2.22. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией о выданных фитосанитарных сертификатах"
60
II квартал
4.1.2.23. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией о введении временных карантинных фитосанитарных мер"
61
II квартал
4.1.2.24. "Обеспечение обмена документами и (или) сведениями между Евразийской экономической комиссией и уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза при осуществлении контроля соблюдения общих правил конкуренции на трансграничных рынках и конкурентного (антимонопольного) законодательства, а также введения государственного ценового регулирования и оспаривания решений государств – членов Евразийского экономического союза о его введении"
(в части государственного ценового регулирования)
62
II квартал
4.1.2.25. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза сведениями при перемещении и внутреннем транзите служебного и гражданского оружия по таможенной
территории Евразийского экономического союза"
64
III квартал
4.1.2.26. "Формирование, ведение и использование единого реестра нотификаций"
67
IV квартал
4.1.2.27. "Формирование, ведение и использование базы данных о выданных лицензиях, разрешениях и заключениях (разрешительных документах) в сфере внешней торговли товарами"
68
II квартал
4.1.2.28. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза сведениями при перемещении озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции при осуществлении взаимной торговли
в рамках Евразийского экономического союза"
70
II квартал
4.1.2.29. "Обеспечение обмена сведениями о суммах зачисленных и распределенных специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин, а также формирование, ведение и использование базы данных, содержащей такие сведения"
75
II квартал
4.1.2.30. "Обеспечение реализации электронного информационного обмена между государствами – членами Евразийского экономического союза и третьими странами в рамках электронной системы сертификации и верификации происхождения товаров"
76
II квартал

4.1.2.31. "Үшінші елдермен кедендік ақпарат алмасу мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы электрондық ақпараттық өзара іс – қимылды іске асыруды қамтамасыз ету"
761
IV тоқсан
4.1.3. Ақпараттық өзара іс-қимылдың жалпы процестердің технологиялық құжаттарының жаңа редакциясына сәйкестігіне тестілеу жүргізу
тестілеу хаттамалары
7 081,9
4.1.3.1. "Дәрілік заттардың тиімсіздігі туралы хабарламаларды қамтитын дәрілік заттардың анықталған жағымсыз реакциялары (әсерлері) бойынша бірыңғай ақпараттық дерекқорды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
29
III тоқсан
4.1.3.2. "Еуразиялық экономикалық одақтың медициналық өнімдерді тіркеу мақсатында оларға зерттеулер (сынақтар) жүргізуді жүзеге асыратын уәкілетті ұйымдарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
33
III тоқсан
4.1.3.3. "Медициналық өнімдердің қауіпсіздігіне, сапасы мен тиімділігіне жүргізілген мониторингінің бірыңғай ақпараттық дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану"
34
III тоқсан

4.1.2.31. "Обеспечение реализации электронного информационного взаимодействия между государствами – членами Евразийского экономического союза в целях обмена таможенной информацией с третьими странами"
761
IV квартал
4.1.3. Проведение тестирования информационного взаимодействия на соответствие новой редакции технологических документов общих процессов
протоколы тестирования
7 081,9
4.1.3.1. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных по выявленным нежелательным реакциям (действиям) на лекарственные средства, включающей сообщения о неэффективности лекарственных средств"
29
III квартал
4.1.3.2. "Формирование, ведение и использование единого реестра уполномоченных организаций Евразийского экономического союза, осуществляющих проведение исследований (испытаний) медицинских изделий в целях их регистрации"
33
III квартал
4.1.3.3. "Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных мониторинга безопасности, качества и эффективности медицинских изделий"
34
III квартал

4.1.3.4. Берілген сәйкестік сертификаттарының және тіркелген сәйкестік туралы декларациялардың бірыңғай тізіліміне қатысты бөлігінде "Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінің (Кеден одағының техникалық регламенттерінің) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы берілген немесе қабылданған құжаттардың бірыңғай тізілімдерін қалыптастыру және жүргізу"
35
IV тоқсан
4.1.3.5. "Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестікті бағалау жөніндегі органдарының (оның ішінде сертификаттау жөніндегі органдардың, сынақ зертханаларының (орталықтарының)) бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу"
36
IV тоқсан

4.1.3.4. "Формирование и ведение единых реестров выданных или принятых документов об оценке соответствия требованиям технических регламентов Евразийского экономического союза (технических регламентов Таможенного союза)" в части, касающейся единого реестра выданных сертификатов соответствия и зарегистрированных деклараций о соответствии
35
IV квартал
4.1.3.5. "Формирование и ведение единого реестра органов по оценке соответствия Евразийского экономического союза (в том числе органов по сертификации, испытательных лабораторий (центров))"
36
IV квартал

4.1.3.6. "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында берілген фитосанитариялық сертификаттар туралы ақпарат алмасуды қамтамасыз ету"
60
III тоқсан
4.1.3.7. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында өндірілген немесе оған әкелінген, сәйкестендіру құралдарымен таңбалануға жататын тауарлар туралы, оның ішінде осындай тауарлардың Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағындағы трансшекаралық айналымы кезінде мәліметтер алмасуды қамтамасыз ету"
73
IV тоқсан

4.1.3.6. "Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией о выданных фитосанитарных сертификатах"
60
III квартал
4.1.3.7. "Обеспечение обмена сведениями о товарах, подлежащих маркировке средствами идентификации, произведенных или ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза,
в том числе при трансграничном обороте таких товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза"
73
IV квартал

4.2. Шағын жүйелердің және интеграцияланған жүйе компоненттерінің (ақпараттық қауіпсіздік кіші жүйесін қоспағанда) жұмыс істеуін қолдау
тұрақты түрде
Комиссия
41 758,7
4.3. Интеграцияланған жүйені ақпараттық қауіпсіздік және ақпаратты қорғау бөлігінде дамыту, сүйемелдеу және оған техникалық қызмет көрсету
есептер, орындалған жұмыстардың актілері
тұрақты түрде
22 500,7
4.3.1. Ақпараттық қауіпсіздік кіші жүйесін дамыту, сүйемелдеу және оған техникалық қызмет көрсету
Комиссия

4.2. Поддержка функционирования подсистем и компонентов интегрированной системы
(за исключением подсистемы информационной безопасности)
на постоянной основе
Комиссия
41 758,7
4.3. Развитие, сопровождение и техническое обслуживание интегрированной системы в части информационной безопасности и защиты информации
отчеты, акты выполненных работ
на постоянной основе
22 500,7
4.3.1. Развитие, сопровождение и техническое обслуживание подсистемы информационной безопасности
Комиссия

10 500,7
4.3.2. Интеграцияланған жүйенің қорғалған деректер беру желісін дамыту, сүйемелдеу және оған техникалық қызмет көрсету (оның ішінде үшінші елдермен өзара іс-қимыл жасау үшін)
Комиссия, уәкілетті органдар
12 000,0
4.4. Комиссияның интеграциялық сегментінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін деректерді өңдеу орталығының қызметтерін сатып алу, Комиссияның интеграциялық сегменті мен интеграцияланған жүйенің ұлттық сегменттері арасындағы өзара іс-қимыл үшін деректер беру арналарын жалға алу
орындалған жұмыстардың актілері
тұрақты түрде
Комиссия

10 500,7
4.3.2. Развитие, сопровождение и техническое обслуживание защищенной сети передачи данных интегрированной системы (в том числе для взаимодействия
с третьими странами)
Комиссия, уполномоченные органы
12 000,0
4.4. Приобретение услуг центра обработки данных для обеспечения функционирования интеграционного сегмента Комиссии, аренда каналов передачи данных для взаимодействия между интеграционным сегментом Комиссии и национальными сегментами интегрированной системы
акты выполненных работ
на постоянной основе
Комиссия

90 201,7
4.5. Интеграцияланған жүйенің ұлттық сегменттерінің интеграциялық шлюздерін сүйемелдеу және олардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
есептер, орындалған жұмыстардың актілері
тұрақты түрде
Комиссия, уәкілетті органдар
14 652,2
4.6. Жалпы жүйелік және қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуге лицензияларды жалға алу (сатып алу)
орындалған жұмыстардың актілері
тұрақты түрде
Комиссия
99 114,9
4.6.1. Комиссияның интеграциялық сегментінің жұмыс істеуі үшін қажетті жалпы жүйелік және қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етуге лицензияларды жалға алу (сатып алу)

90 201,7
4.5. Сопровождение и обеспечение функционирования интеграционных шлюзов национальных сегментов интегрированной системы
отчеты, акты выполненных работ
на постоянной основе
Комиссия, уполномоченные органы
14 652,2
4.6. Аренда (приобретение) лицензий на общесистемное и прикладное программное обеспечение
акты выполненных работ
на постоянной основе
Комиссия
99 114,9
4.6.1. Аренда (приобретение) лицензий на общесистемное и прикладное программное обеспечение, необходимое для функционирования интеграционного сегмента Комиссии

61 851,7
4.6.2. Қызмет көрсетушілерді техникалық қолдау лицензияларын, сертификаттарын жалға алу (сатып алу), ақпаратты қорғау құралдарының бағдарламалық және бағдарламалық-аппараттық кешендеріне арналған деректер базасын ұсыну
37 263,2
Осы жоспардың 1–4-тармақтары бойынша жиыны
754 582,5
5. Одақтың цифрлық күн тәртібін іске асырудың негізгі бағыттарын орындау жөніндегі іс-шаралар мен жобалар
тұрақты түрде
Комиссия, уәкілетті органдар
283 490,0

61 851,7
4.6.2. Аренда (приобретение) лицензий, сертификатов технической поддержки производителей услуг, предоставление базы данных на программные и программно-аппаратные комплексы средств защиты информации
37 263,2
Итого по пунктам 1 – 4 настоящего плана
754 582,5
5. Мероприятия и проекты по выполнению основных направлений реализации цифровой повестки Союза
на постоянной основе
Комиссия, уполномоченные органы
283 490,0

5.1. "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде цифрлық техникалық реттеу" жобасын іске асыру
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 63 шешіміне сәйкес
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 63 шешіміне сәйкес
283 490,0
Барлығы
1 038 072,5
_________________
* Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 29 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі жалпы процестердің тізбесі.
** Іс-шараларды қаржыландыру интеграцияланған жүйені құруға, оның жұмыс істеуін қамтамасыз етуге және оны дамытуға арналған Еуразиялық экономикалық одақтың 2023 жылға арналған бюджетінде көзделген қаражат және 2023 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Еуразиялық экономикалық комиссияның шоттарында қалыптасқан қаражат есебінен жүзеге асырылады.

5.1. Реализация проекта "Цифровое техническое регулирование в рамках Евразийского экономического союза"
в соответствии с Решением Совета Евразийской экономической комиссии
от 14 июля
2021 г. № 63
в соответствии с Решением Совета Евразийской экономической комиссии
от 14 июля 2021 г. № 63
283 490,0
Всего
1 038 072,5
_________________
* Перечень общих процессов в рамках Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 апреля 2015 г. № 29.
** Финансирование мероприятий осуществляется за счет средств, предусмотренных в бюджете Евразийского экономического союза на 2023 год на создание, обеспечение функционирования и развитие интегрированной системы, и средств, образовавшихся на счетах Евразийской экономической комиссии по состоянию на 1 января 2023 г.