Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 1.5.5-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 38 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 4 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 1.5.5-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
"мүше мемлекеттердің заңнамасына сәйкес берілген ғылыми дәрежелер туралы құжаттарды өзара тану туралы халықаралық шартқа мүше мемлекеттердің қол қоюы" позициясында төртінші бағанда "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 30 маусымға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
"мүше мемлекеттердің заңнамасына сәйкес берілген ғылыми атақтар туралы құжаттарды өзара тану туралы халықаралық шартқа мүше мемлекеттердің қол қоюы" позициясында төртінші бағанда "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздер "2023 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

О внесении изменений в пункт 1.5.5 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 декабря 2022 года № 38.
1. Внести в пункт 1.5.5 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденного распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 5 апреля 2021 г. № 4, следующие изменения:
в позиции "подписание государствами-членами международного договора о взаимном признании документов об ученых степенях, выданных в соответствии с законодательством государств-членов" в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "до 30 июня 2023 г.";
в позиции "подписание государствами-членами международного договора о взаимном признании документов об ученых званиях, выданных в соответствии с законодательством государств-членов" в графе четвертой слова "до 31 декабря 2022 г." заменить словами "до 31 декабря 2023 г.".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук