Еуразиялық экономикалық одақтың 2022 жылға арналған интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 50 өкімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) 27-тармағына сәйкес:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 25 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру, оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамыту жөніндегі 2022 жылға арналған іс-шаралар жоспарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а)  5-тармақта:
алтыншы бағандағы "410 399,9" деген цифрлар "345 689,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5.2-тармақша алып тасталсын;
5.3-тармақшада алтыншы бағандағы "281 633,3" деген цифрлар "290 829,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
б) алтыншы бағандағы "Барлығы" деген жолдағы "1 135 457,9" деген цифрлар "1 070 747,9" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук

О внесении изменений в план мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2022 год
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 ноября 2022 года № 50.
В соответствии с пунктом 27 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Внести в план мероприятий по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза на 2022 год, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2021 г. № 25, следующие изменения:
а) в пункте 5:
в графе шестой цифры "410 399,9" заменить цифрами "345 689,9";
подпункт 5.2 исключить;
в подпункте 5.3 в графе шестой цифры "281 633,3" заменить цифрами "290 829,9";
б) в строке "Всего" в графе шестой цифры "1 135 457,9" заменить цифрами "1 070 747,9".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук