Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 112 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 7 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңес шешті:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 112 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде Беларусь Республикасы үшін шектеулердің, алып қоюлардың, қосымша талаптар мен шарттардың жеке ұлттық тізбесі деген 10-тармағының үшінші графасы "Беларусь Республикасы Президентінің "Темекі шикізаты мен темекі бұйымдары туралы" 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 152 Жарлығы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в Решение Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 112
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 25 мая 2023 года № 7.
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Графу третью пункта 10 индивидуального национального перечня ограничений, изъятий, дополнительных требований и условий в рамках Евразийского экономического союза для Республики Беларусь, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 112, дополнить словами "Указ Президента Республики Беларусь от 22 апреля 2022 г. № 152 "Об импорте табачного сырья и табачных изделий".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыркызской Республики
От Российской Федерации