Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 28 наурыздағы № 42 шешімі.
2014 жылы 15 тамыздағы Көлік құралы паспортының (көлік құралы шанағының паспортының) және өзі жүретін машина мен техниканың басқа түрлері паспортының бірыңғай нысандарын енгізу және электрондық паспорттар жүйелерін ұйымдастыру туралы келісімнің 3-бабының бірінші тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдары шассилерінің электрондық паспорттары) және өздігінен жүретін машиналар мен техниканың басқа түрлерінің электрондық паспорттары жүйелерінің жұмыс істеу тәртібін бекіту туралы" 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а)  2-тармақта:
"в) тармақшасында:
үшінші абзацтағы "2023 жылғы 31 наурызда" деген сөздер "2023 жылғы 30 маусымда" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2023 жылғы 31 мамырда" деген сөздер "2023 жылғы 31 тамызда" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ж) тармақшасында:
бірінші абзацтағы "2023 жылғы 1 сәуірде" деген сөздер "2023 жылғы 1 шілдеде" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші және үшінші абзацтардағы "2023 жылғы 31 наурызда" деген сөздер "2023 жылғы 30 маусымда" деген сөздермен ауыстырылсын;
б)  34-тармақта:
"2023 жылғы 31 наурызда" деген сөздер "2023 жылғы 30 маусымда" деген сөздермен ауыстырылсын;;
"2023 жылғы 31 мамырда" деген сөздер "2023 жылғы тамызда" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2023 жылғы 1 сәуірден бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 марта 2023 года № 42.
В соответствии с абзацем первым статьи 3 Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов от 15 августа 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122 "Об утверждении Порядка функционирования систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники" следующие изменения:
а) в пункте 2:
в подпункте "в":
в абзаце третьем слова "31 марта 2023 г." заменить словами "30 июня 2023 г.";
в абзаце четвертом слова "31 мая 2023 г." заменить словами "31 августа 2023 г.";
в подпункте "ж":
в абзаце первом слова "1 апреля 2023 г." заменить словами "1 июля 2023 г.";
в абзацах втором и третьем слова "31 марта 2023 г." заменить словами "30 июня 2023 г.";
б) в пункте 34:
слова "31 марта 2023 г." заменить словами "30 июня 2023 г.";
слова "31 мая 2023 г." заменить словами "31 августа 2023 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 1 апреля 2023 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович