Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес қызметіне арналған жиынтықтарды жіктеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 17 қазандағы № 149 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың кеден кодексінің 22-бабы 1-тармағының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1.  Сыртқы экономикалық қызметтің тауар номенклатурасын жіктеу туралы 1 және 6 негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасының 9503 00 700 0 кіші субпозициясында балалар мен ересектердің бос уақытын өткізуге және көңіл көтеруге арналған, гауһар мозаика (жапсырмалы моншақтан жасалған суреттер), құм фрескасы (құм суреті), жіптерден, түймелерден немесе басқа материалдардан жасалған аппликациялар жасауға арналған, бөлшек саудаға оралған және негізгі компоненттер ретінде кенепке, қағазға, қатырма немесе картонға басылған сызбаны қамтитын шығармашылық жиынтықтар және оларды сызба-схеманың үстіндегі түстерге сәйкес орналастыруға арналған материалдар жиынтығы (түрлі-түсті пластикалық моншақтар, құм, жіптер, түймелер немесе басқа компоненттер) жіктеледі.
2.  Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасы төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
В. Назаренко

О классификации наборов для творчества в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 октября 2023 года № 149.
В соответствии с абзацем первым пункта 1 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Наборы для творчества, предназначенные для проведения досуга и развлечения детей и взрослых путем создания алмазной мозаики (картины из страз), песочной фрески (песочной картины), аппликации из нитей, пуговиц или других материалов, упакованные для розничной продажи и содержащие в качестве основных компонентов рисунок-схему, напечатанный на холсте, бумаге, картоне или другом материале, и комплект материалов (разноцветные пластмассовые стразы, песок, нити, пуговицы или другие составляющие) для их расположения по цветам поверх рисунка-схемы, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируются в подсубпозиции 9503 00 700 0 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Назаренко