Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары мен Еуразиялық экономикалық комиссияның зияткерлік меншік объектілеріне құқықтарды қорғау саласындағы ақпараттық өзара іс-қимыл регламентіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 167 шешімі
2015 жылғы 8 қыркүйектегі Зияткерлік меншік объектілеріне құқықтарды қорғау жөніндегі іс-қимылдарды үйлестіру туралы шарттың 10-бабына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссиясының алқасы шешті:
1.  Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2016 жылғы 30 тамыздағы № 102 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары мен Еуразиялық экономикалық комиссияның Зияткерлік меншік объектілеріне құқықтарды қорғау саласындағы ақпараттық өзара іс-қимыл регламентіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 8-тармақтағы "31 наурыз" деген сөздер "1 мамыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 10-тармақтағы "1 мамыр" деген сөздер "1 қараша" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в Регламент информационного взаимодействия уполномоченных органов государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии в сфере защиты прав на объекты интеллектуальной собственности
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2023 года № 167.
В соответствии со статьей 10 Договора о координации действий по защите прав на объекты интеллектуальной собственности от 8 сентября 2015 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Регламент информационного взаимодействия уполномоченных органов государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии в сфере защиты прав на объекты интеллектуальной собственности, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 августа 2016 г. № 102, следующие изменения:
а) в пункте 8 слова "31 марта" заменить словами "1 мая";
б) в пункте 10 слова "1 мая" заменить словами "1 ноября".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович