Ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитет туралы ережеге өзгерістер енгізу
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 177 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің 7 және 44 – тармақтарына сәйкес (Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шартқа тіркелген № 1 қосымша), Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың 57-тармақтарын іске асыру мақсатында (көрсетілген Шартқа тіркелген № 3- қосымша), Еуразиялық экономикалық комиссиясының алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2016 жылғы 2 маусымдағы № 53 шешімімен бекітілген ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитет туралы ережеге қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының
2023 жылғы 19 желтоқсандағы
№177 шешіміне
ҚОСЫМША
Ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитет туралы ережеге енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 11-тармақтың "з" тармақшасы "төрағаның" деген сөзден кейін "және жауапты хатшының" деген сөздермен толықтырылсын.
2. 14-тармақтағы "Комитет төрағасы" деген сөздер алып тасталсын.
3. 15-тармақтың "б" тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"б) Комитет отырысының күн тәртібіне енгізілген мәселелер бойынша материалдардың дайындалуына бақылауды жүзеге асырады;".
4. 19-тармақтағы ", Комиссия қызметкерлерінің" деген сөздер алып тасталсын.
5. 24-тармақта:
а) "Комитет төрағасы" деген сөздерден кейін "(Комитет төрағасының орынбасары)" деген сөздермен толықтырылсын;
б) "уәкілетті органдардың және" деген сөздер алып тасталсын.
6. Бірінші тармақта 30:
а) бірінші абзацта "30. Комитет мүшелері қатысады" деген сөздер "Комитет мүшелері қатысады" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) екінші абзацтағы "өз пікірі" деген сөздер "ұстанымы" деген сөзбен ауыстырылсын.

О внесении изменений в Положение о Консультативном комитете по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2023 года № 177.
В соответствии с пунктами 7 и 44 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), в целях реализации пунктов 57 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к указанному Договору) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Положение о Консультативном комитете по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации, утвержденное Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июня 2016 г. № 53, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 19 декабря 2023 г. № 177
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Положение о Консультативном комитете по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации
1. Подпункт "з" пункта 11 после слова "председателя" дополнить словами "и ответственного секретаря".
2. В пункте 14 слова "председателем Комитета" исключить.
3. Подпункт "б" пункта 15 изложить в следующей редакции:
"б) осуществляет контроль за подготовкой материалов по вопросам, включенным в повестку дня заседания Комитета;".
4. В пункте 19 слова ", сотрудников Комиссии" исключить.
5. В пункте 24:
а) после слов "Председатель Комитета" дополнить словами "(заместитель председателя Комитета)";
б) слова "уполномоченных органов и" исключить.
6. В первом пункте 30:
а) в абзаце первом слова "30. Члены Комитета участвуют" заменить словами "Члены Комитета участвуют";
б) в абзаце втором слова "свое мнение" заменить словом "позицию".