Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 8 шешімі.
Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 59-бабының 3-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық комиссияның жұмыс регламентіне №1 қосымшаның 47 және 55-тармақтарына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесі шешті:
1. Қосымшаға сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ол ресми жарияланған күннен бастап, 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне ендеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан Құжаттар үшін М.Григорян
Беларусь Республикасынан Құжаттар үшін И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан Құжаттар үшін С.Жұманғарин
Қырғыз Республикасынан Құжаттар үшін А.Қасымалиев
Ресей Федерациясынан Құжаттар үшін А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық
комиссия кеңесінің
2023 жылғы 25 қаңтардағы
№ 8 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің шешіміне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 30 қарашадағы №157 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасында және кедендік аумағында карантиндік өнімге және карантиндік объектілерге қойылатын бірыңғай карантиндік фитосанитариялық талаптарға:
а) үшінші бағанның 1-кестесіндегі:
132-тармағы "(Thecaphora solani)," деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақ "(Epitrik subcrinita,)" деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын,";
15-тармақ "(CeropIastes rusci)," деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
24-тармақ "(Anthonomus signatus)," деген сөздерден кейін "" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
30 және 31-тармақтар "(Franklinella occidentalis)" деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
43-тармақ "(CeropIastes rusci)," деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
47-тармақ "(Chrysodelixis chalcites)" деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын";
б) үшінші бағаннның 2-кестессіндегі:
1-тармақ "(Epitrik subcrinita,)" деген сөздерден кейін "калифорнийского щелкуна" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақ кейін "(Scirttothrips dorsalis)" деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ "(Xiphinema americanum sensu stricto)" деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений в некоторые решения Совета Евразийской экономической комиссии
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 января 2023 года № 8.
В соответствии с пунктом 3 статьи 59 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктами 47 и 55 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в решения Совета Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 25 января 2023 г. № 8
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Совета Евразийской экономической комиссии
1. В Единых карантинных фитосанитарных требованиях, предъявляемых к подкарантинной продукции и подкарантинным объектам на таможенной границе и на таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденных Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2016 г. № 157:
а) в таблице 1 в графе третьей:
пункт 132 после слов "(Thecaphora solani)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 14 после слов "(Epitrix subcrinita)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 15 после слов "(Ceroplastes rusci)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 24 после слов "(Anthonomus signatus)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункты 30 и 31 после слов "(Frankliniella occidentalis)" дополнить словами ", калифорнийского щелкуна (Limonius californicus)";
пункт 43 после слов "(Ceroplastes rusci)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 47 после слов "(Chrysodeixis chalcites)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
б) в таблице 2 в графе третьей:
пункт 1 после слов "(Epitrix subcrinita)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 3 после слов "(Scirtothrips dorsalis)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 6 после слов "(Xiphinema americanum sensu stricto)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";

8 және 9-тармақтар "(Globodera rostochiensis)," деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius califormicus)," деген сөздермен толықтырылсын;
12-тармақ "(Xiphinema americ,anum sensu stricto)," деген сөздерден кейін "калифорния қоңызы" "(Limonius californicus)," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 158 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық одақтың карантиндік объектілерінің бірыңғай тізбесі LeptogLossus occidentalis Heidemann –ге қатысты позициядан кейін мынадай мазмұндағы позициямен толықтырылсын:
"(Limonius californicus)," калифорния қоңызы".
Mannerheim

пункты 8 и 9 после слов "(Globodera rostochiensis)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),";
пункт 12 после слов "(Xiphinema americanum sensu stricto)," дополнить словами "калифорнийского щелкуна (Limonius californicus),".
2. Единый перечень карантинных объектов Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 30 ноября 2016 г. № 158, после позиции, касающейся Leptoglossus occidentalis Heidemann, дополнить позицией следующего содержания:
"Limonius californicus
(Mannerheim)
Калифорнийский щелкун".