"Теміржол көлігі инфрақұрылымының қауіпсіздігі туралы" Кеден одағының Техникалық регламентіне өзгеріс енгізу туралы (КО ТР 003/2011)
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 31 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабына, Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі Техникалық реттеу туралы хаттаманың 3-тармағына (аталған Шартқа № 9 қосымша), Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссиясының Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 29-тармағына сәйкес,Еуразиялық экономикалық комиссиясының кеңесі шешті:
1. Кеден одағы комиссиясының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 710 шешімімен қабылданған "Теміржол көлігі инфрақұрылымының қауіпсіздігі туралы" Кеден одағының Техникалық регламентіндегі (КО ТР 003/2011) 11-тармақтың "в" тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"в) қажетті кезеңділікпен техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстарын жүргізу.
Теміржол көлігі инфрақұрылымының ішкі жүйелеріндегі құрамдас бөліктерінің элементтеріне тағайындалған қызмет мерзімдерін және (немесе) тағайындалған ресурстарды белгілеу қажеттілігін жобалаушы (әзірлеуші) айқындайды, осы көрсеткіштердің мәндері конструкторлық құжаттамада белгіленеді;".
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жұманғарин
А. Касымалиев
А. Оверчук

О внесении изменения в технический регламент Таможенного союза "О безопасности инфраструктуры железнодорожного транспорта" (ТР ТС 003/2011)
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 30 марта 2023 года № 31.
В соответствии со статьей 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 3 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к указанному Договору), пунктом 29 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Подпункт "в" пункта 11 технического регламента Таможенного союза "О безопасности инфраструктуры железнодорожного транспорта" (ТР ТС 003/2011), принятый Решением Комиссии Таможенного союза от 15 июля 2011 г. № 710, изложить в следующей редакции:
"в) проведения технического обслуживания и ремонта с необходимой периодичностью.
Необходимость установления назначенных сроков службы и (или) назначенных ресурсов на элементы составных частей подсистем инфраструктуры железнодорожного транспорта определяется проектировщиком (разработчиком), значения данных показателей устанавливаются в конструкторской документации;".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
С. Жумангарин
А. Касымалиев
А. Оверчук