2013 жылғы 9 сәуірдегі Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының № 65-шешіміне қосымшаға өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 6 шешімі
Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану туралы хаттаманың 107 және 110-тармақтарына сәйкес (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 8-қосымша) және Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 65-шешімімен белгіленген демпингке қарсы шараны қайта қараудың орындылығын айқындау мақсатында жүргізілген демпингке қарсы қайта тергеп-тексеру нәтижелері бойынша дайындалған Еуразиялық экономикалық комиссияның ішкі нарықты қорғау департаментінің баяндамасы негізінде, өзгерген жағдайларға байланысты Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасы шешті:
1.  2013 жылғы 9 сәуірдегі Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының № 65 "Қытай Халық Республикасы мен Малайзиядан шығатын және Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағына әкелінетін тот баспайтын болаттан жасалған суықтай деформацияланған жіксіз құбырларға қатысты демпингке қарсы баж енгізу арқылы демпингке қарсы шараны қолдану туралы" шешіміне қосымшаның мәтіні бойынша "19,15" деген сандар "29,39" деген сандармен ауыстырылсын.
2.  Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
алқасының төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменения в приложение к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 апреля 2013 г. № 65
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 января 2024 года № 6.
В соответствии с пунктами 107 и 110 Протокола о применении специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам (приложение № 8 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и на основании доклада Департамента защиты внутреннего рынка Евразийской экономической комиссии, подготовленного по результатам повторного антидемпингового расследования, проведенного в целях определения целесообразности пересмотра антидемпинговой меры, установленной Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 апреля 2013 г. № 65, в связи с изменившимися обстоятельствами, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. По тексту приложения к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 апреля 2013 г. № 65 "О применении антидемпинговой меры посредством введения антидемпинговой пошлины в отношении холоднодеформированных бесшовных труб из нержавеющей стали, происходящих из Китайской Народной Республики и Малайзии и ввозимых на единую таможенную территорию Таможенного союза" цифры "19,15" заменить цифрами "29,39".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович