Өнімді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу тәртібіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 58 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 57-бабының 2-тармағына, Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі Техникалық реттеу хаттамасының 5-тармағына (көрсетілген шартқа № 9 қосымша), Санитариялық, ветеринариялық-санитариялық және карантиндік фитосанитариялық шараларды қолдану туралы хаттаманың 4-тармағының төртінші және алтыншы абзацтарына (көрсетілген шартқа № 12 қосымша), Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия жұмысының регламентіне № 2 қосымшаның 6, 9 және 21-тармақтарына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 80 шешімімен бекітілген Өнімді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу тәртібінің 7-тармағының "және" тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қолдану бойынша нұсқаулық (дезинфекциялық құралдар үшін);".
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ "Өнімді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану" жалпы процесін қолданысқа енгізуді көздейтін Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының өкімі күшіне енген күннен ерте емес мерзімде күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в Порядок формирования и ведения единого реестра свидетельств о государственной регистрации продукции
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2024 года № 5
В соответствии с пунктом 2 статьи 57 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 5 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к указанному Договору), абзацами четвертым и шестым пункта 4 Протокола о применении санитарных, ветеринарно-санитарных и карантинных фитосанитарных мер (приложение № 12 к указанному Договору), пунктами 6, 9 и 21 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Подпункт "и" пункта 7 Порядка формирования и ведения единого реестра свидетельств о государственной регистрации продукции, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 июня 2017 г. № 80, дополнить абзацем следующего содержания:
"инструкцию по применению (для дезинфекционных средств);".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу распоряжения Коллегии Евразийской экономической комиссии, предусматривающего введение в действие общего процесса "Формирование, ведение и использование единого реестра свидетельств о государственной регистрации продукции".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев