Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одақтың Іскерлік кеңесінің өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік кеңес туралы ережеге өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 29 қазандағы № 120 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы № 121 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одақтың Іскерлік кеңесінің өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік кеңес туралы ереженің 5-тармағындағы "14" цифрлары "20" цифрларымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в Положение о Консультативном совете по взаимодействию Евразийской экономической комиссии и Делового совета Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 октября 2024 года № 120
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 5 Положения о Консультативном совете по взаимодействию Евразийской экономической комиссии и Делового совета Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2016 г. № 121, цифры "14" заменить цифрами "20".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев