Қ.Ә.Мәми туралы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 322-IV Қаулысы
Қазақстан Республикасы Конституциясы 55-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты қаулы етеді:
Қайрат Әбдіразақұлы Мәми басқа қызметке ауысуына байланысты  Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасы
Парламенті Сенатының Төрағасы                    Қ. Тоқаев

О Мами К.А.
Постановление Сената Парламента Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 322-IV
В соответствии с подпунктом 1) статьи 55 Конституции Республики Казахстан Сенат Парламента Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
Освободить Мами Кайрата Абдразакулы от должности председателя Верховного суда Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Председатель
Сената Парламента Республики
Казахстан                                  К. Токаев