Қарағанды қаласында тұрмыстық тоңазытқыштар өндiрiсiн ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1993 жылғы 22 маусым N 1259. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қарағанды қаласында тұрмыстық тоңазытқыштар өндiру бағдарламасының жүзеге асырылуын жеделдету мақсатында қаулы етемiн:
Қарағанды металлургия комбинаты, "Жезқазғантүстiмет" ҒӨБ, "Өскемен қорғасын-мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамы, "Қарағандыкөмiр" ӨБ экспортқа өнiм берiп тұрғаны үшiн алатын валюта түсiмiнiң бiр бөлiгi /30 процентi/ тұрмыстық тоңазытқыштар өндiрiсiне арналған қажеттi технологиялар мен жабдықтарды сатып алуға жұмсалатыны ескерiлiп, бұл қаржыны мiндеттi түрде сатудан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об оpганизации пpоизводства бытовых холодильников в г. Каpаганде
Постановление Пpезидента Республики Казахстан от 22 июня 1993 г. N 1259. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В целях ускорения реализации программы производства бытовых холодильников в г. Караганде постановляю:
Освободить Карагандинский металлургический комбинат, НПО "Жезказганцветмет", АО "Усть-Каменогорский свинцово-цинковый комбинат", ПО "Карагандауголь" от обязательной продажи части валютной выручки (30 процентов) за поставленную на экспорт продукцию, имея в виду, что эти средства будут направлены на приобретение необходимых технологий и оборудования для производства бытовых холодильников.
Президент
Республики Казахстан