Қазақстан Республикасының Бас прокурорына сотталған адамдарды олар азаматы болып табылатын мемлекетке жазасын өтеуге беру туралы мәселенi шешу жөнiнде өкiлеттiк беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 19 қаңтар 1994 ж. N 1511
Қылмысты жазалауда айтарлықтай нәтижелерге қол жеткiзуге ықпал ететiн жағдайлар туғызу мақсатында, әрi iзгiлiк принципiне сүйенiп қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi сотталғандарды беру туралы халықаралық келiсiмдi бекiткенге дейiн Қазақстан Республикасының Бас прокурорына Қазақстан Республикасының шетел мемлекеттерiнiң соттары соттаған азаматтарын, жазасын Қазақстан Республикасының аумағында өтеуге; ал Қазақстан Республикасының соттары соттаған шетел мемлекеттерiнiң азаматтарын жазасын сол мемлекеттердiң аумағында өтеуге беру туралы мәселелердi шешу жөнiнде өкiлеттiк берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О пpедоставлении Генеpальному пpокуpоpу Республики Казахстан полномочий по pешению вопpосов о пеpедаче осужденных для отбывания наказания в госудаpстве, гpажданами котоpого они являются
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Пpезидента Республики Казахстан от 19 янваpя 1994 г. N 1511
В целях создания условий, способствующих более успешному достижению целей уголовного наказания,
ПОСТАНОВЛЯЮ:
До ратификации Верховным Советом Республики Казахстан международных соглашений о передаче осужденных предоставить Генеральному прокурору Республики Казахстан полномочия по решению вопросов о передаче граждан Республики Казахстан, осужденных судами иностранных государств, для отбывания наказания на территории Республики Казахстан, а также граждан иностранных государств, осужденных судами Республики Казахстан, для отбывания на территории этих государств.
Президент Республики Казахстан