Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы" Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегі N 2199 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы" Заң күшi бар Жарлығын  жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Қазақстан Республикасының Президентiне Қазақстан Республикасының заң актiлерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы" Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келтiру туралы ұсыныс табыс етсiн;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң аталған Жарлығына сәйкестендiрсiн;
Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, мемлекеттiк комитеттерiнiң және ведомстволарының аталған Жарлыққа қайшы келетiн өздерiнiң нормативтiк актiлерiн қайта қарауын және алып тастауын қамтамасыз етсiн;
әдiлет органдарының жүйесiнде заңды тұлғаларды тiркеу жөнiнде қызмет ұйымдастырсын;
заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi қызметтi заңды тұлғаларды тiркеудi және олардың филиалдары мен өкiлдiктерiн аккредиттеудi жүзеге асыратын басқа мемлекеттiк басқару органдарынан Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi мен оның жергiлiктi бөлiмшелерiне берiлуiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной регистрации юридических лиц"
Постановление Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2199
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952198_  "О государственной регистрации юридических лиц" постановляю:
Кабинету Министров Республики Казахстан:
представить Президенту Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О государственной регистрации юридических лиц";
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с названным Указом Президента Республики Казахстан;
обеспечить пересмотр и отмену министерствами, государственными комитетами и ведомствами Республики Казахстан их нормативных актов, противоречащих названному Указу;
организовать службы по регистрации юридических лиц в системе органов юстиции;
обеспечить контроль за передачей функций по регистрации юридических лиц Министерству юстиции Республики Казахстан и его подразделениям на местах от других органов государственного управления, осуществляющих регистрацию юридических лиц и аккредитацию их филиалов и представительств.
Президент
Республики Казахстан