"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын Z952200_ жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Қазақстан Республикасының заң актiлерiн "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келтiру туралы Қазақстан Республикасының Президентiне ұсыныс жасасын;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар осы Жарлығына сәйкес келтiрсiн;
Қазақстан Республикасының орталық атқарушы өкiмет органдары мен облыстары әкiмдерiнiң, Алматы және Ленинск қалалары әкiмдерiнiң осы жарлыққа қайшы келетiн нормативтiк актiлерi мен нұсқауларын қайта қарау мен алып тастауды қамтамасыз етсiн.
лицензияланған кәсiпкерлiк қызметтi заңды тұлға құрмай-ақ (жеке кәсiпкерлiк) жүзеге асырушы азаматтарды қызметтiң тиiстi түрiн лицензиялайтын мемлекеттiк органдарда қайта тiркеу жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О лицензировании"
Постановление Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952200_ "О лицензировании" постановляю:
Кабинету Министров Республики Казахстан:
представить Президенту Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О лицензировании";
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с названным Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона;
обеспечить пересмотр и отмену центральными органами исполнительной власти и главами областных, Алматинской и Ленинской городских администраций Республики Казахстан их нормативных актов и инструкций, противоречащих настоящему Указу;
принять необходимые меры по перерегистрации граждан, осуществляющих лицензируемую предпринимательскую деятельность без образования юридического лица (индивидуальное предпринимательство) в государственных органах, осуществляющих лицензирование соответствующего вида деятельности.
Президент
Республики Казахстан