"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегі N 1258 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын Z952368_ жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi 1995 жылғы 1 тамызға дейiн:
Қазақстан Республикасының заң актiлерiн "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес келтiру туралы Қазақстан Республикасының Президентiне ұсыныс жасасын;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң аталған Жарлығына сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк комитеттерi мен ведомстволары Қазақстан Республикасы Президентiнiң аталған Жарлығына қайшы келетiн өздерiнiң нормативтiк актiлерi мен нұсқамаларын қайта қарауын және күшiн жоюын қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан"
Постановление Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 2369. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Поручить Кабинету Министров Республики Казахстан до 1 августа 1995 года:
представить Президенту Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О таможенном деле в Республике Казахстан";
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с названным Указом Президента Республики Казахстан;
обеспечить пересмотр и отмену министерствами, государственными комитетами и ведомствами Республики Казахстан их нормативных актов и инструкций, противоречащих названному Указу Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан