"Бағалы металдар мен асыл тастарға байланысты қатынастарды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2373 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Бағалы металдар мен асыл тастарға байланысты қатынастарды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
- Қазақстан Республикасының Президентiне Қазақстан Республикасының заң актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiру туралы ұсыныстар беретiн болсын;
- Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн;
- Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, ведомстволарының және мемлекеттiк комитеттерiнiң өздерiнiң осы Жарлыққа қайшы келетiн нормативтiк актiлерiн қайта қарауын және күшiн жоюын қамтамасыз етсiн;
- екi ай мерзiмде Асыл тастармен операциялар жасаудың ережесiн; үкiмет (бюджет) резервiне тапсырылатын құндылықтарды тапсырудың, берудiң, есептеудiң және өткiзудiң тәртiбiн; Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен бiрлесiп Бастапқы саудаластық жүргiзудiң ережесiн әзiрлесiн.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi екi ай мерзiмде Банктердiң металл шоттарын жүргiзу ережесiн әзiрлейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственном регулировании отношений, связанных с драгоценными металлами и драгоценными камнями"
Постановление Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 2373. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952372_ "О государственном регулировании отношений, связанных с драгоценными металлами и драгоценными камнями" постановляю:
1. Кабинету Министров Республики Казахстан:
- представить Президенту Республики Казахстан предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствии с настоящим Указом;
- привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим Указом;
- обеспечить пересмотр и отмену министерствами, ведомствами и государственными комитетами Республики Казахстан их нормативных актов, противоречащих настоящему Указу;
- в двухмесячный срок разработать Правила проведения операций с драгоценными камнями; Порядок сдачи, выдачи, расчетов и реализации ценностей, сдаваемых в правительственный (бюджетный) резерв; совместно с Национальным Банком Республики Казахстан - Правила проведения первичных торгов.
2. Национальному Банку Республики Казахстан в двухмесячный срок разработать правила ведения банками металлических счетов.
Президент Республики Казахстан