"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1995 жылғы 31 тамыздағы N 2445
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын Z952444_ жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң аталған Заң күшi бар Жарлығына сәйкестендiрсiн;
екi ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының жұмыс iстеп тұрған мамандандырылған мемлекеттiк банктерi мен акционерлiк Халық банкiнiң құқықтық мәртебесiн нақтылауға, олардың қызметiн мемлекеттiк реттеудiң принциптерi мен тетiгiн, қайта құру мен тарату тәртiбiн анықтауға шаралар қолданатын болсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi:
Ұлттық Банктiң нормативтiк актiлерiн "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкестендiрсiн;
1996 жылдың 1 қаңтарына дейiнгi мерзiмде екiншi деңгейдегi банктердiң құрылтай құжаттарын осы Жарлықтың талаптарына сәйкестендiру жөнiнде шаралар қолдансын.
3. Осы Қаулы жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан имеющего силу Закона, " О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан"
Постановление Президента Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. N 2445
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, Z952444_ "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Кабинету Министров Республики Казахстан:
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с названным Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона;
в двухмесячный срок принять меры к уточнению правового статуса, определению принципов и механизма государственного регулирования деятельности, порядка реорганизации и ликвидации действующих специализированных государственных банков и акционерного Народного банка Республики Казахстан.
2. Национальному Банку Республики Казахстан:
привести нормативные акты Национального Банка в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан";
в срок до 1 января 1996 года принять меры по приведению учредительных документов банков второго уровня в соответствие с требованиями данного Указа.
Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан