Қазақстандық бітімгершілік батальонын құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2000 жылғы 31 қаңтар N 116
Қазақстан Республикасының Біріккен Ұлттар Ұйымының Жарғысымен
айқындалған халықаралық бейбітшілік пен қауіпсіздікті қолдау жөніндегі
міндеттемелерін орындау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Жалпы мақсаттағы күштері
санының шегінде десанттық-шабуыл бригадасының үшінші десанттық-шабуыл
батальоны базасында мемлекеттік мекеме нысанында Қазақстандық
бітімгершілік батальоны (бұдан әрі - Қазбат) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
екі ай мерзімде осы өкімнен туындайтын қажетті шараларды қолдансын.
Қазбатты қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан
Республикасының Қарулы Күштерін қамтуға көзделген қаражаттың есебінен
жүргізілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О создании Казахстанского миротворческого батальона
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 января 2000 года № 116
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан по поддержанию международного мира и безопасности, определенных Уставом Организации Объединенных Наций:
1. Создать Казахстанский миротворческий батальон в форме государственного учреждения (далее - Казбат) на базе третьего десантно-штурмового батальона десантно-штурмовой бригады, в пределах численности Сил общего назначения Вооруженных Сил Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан:
в двухмесячный срок принять необходимые меры, вытекающие из
настоящего распоряжения;
финансирование Казбата производить за счет средств, предусмотренных в
республиканском бюджете на содержание Вооруженных Сил Республики
Казахстан.
Президент
Республики Казахстан