Қазақстан Халықтары ассамблеясының жетінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2000 жылғы 14 қараша N 174
1. "Халықтың рухани-мәдени дамуы - Қазақстанның мемлекеттік
тәуелсіздігін нығайтудың негізі" атты күн тәртібімен Қазақстан Халықтары
ассамблеясының жетінші сессиясы 2000 жылғы 15 желтоқсанда Алматы қаласында
шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Халықтары
ассамблеясының жетінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар
қолдансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О созыве седьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2000 года N 174
1. Созвать седьмую сессию Ассамблеи народов Казахстана 15 декабря
2000 года в городе Алматы с повесткой дня: "Духовно-культурное развитие
народа - основа укрепления государственной независимости Казахстана".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации
проведения седьмой сессии Ассамблеи народов Казахстана.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)