А.А. Төлеуханов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2001 жылғы 25 қаңтар N 197
Айтмұхамет Айтқазыұлы Төлеуханов Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының орынбасары - Бас әскери прокурор болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О Толеуханове А.А.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 25 января 2001 года N 197
Назначить Толеуханова Айтмухамета Айтказиновича заместителем
Генерального Прокурора Республики Казахстан - Главным военным прокурором.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Кульчукова Г.А.)