Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 385 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2005.04.06. N 537 қаулысымен
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат, N 25, 258-құжат, N 40, 406-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң көрсетiлген өкiмiмен бекiтілген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Ахметов                 - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы        Премьер-Министрi, төраға
Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы       Премьер-Министрiнiң орынбасары,
төрағаның орынбасары
Жандосов                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ораз Әлиұлы               монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Жұмабеков               - Қазақстан Республикасының
Оңалсын Исламұлы          Әдiлет министрi
мынадай жол:
"Досаев                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы       монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Досаев                 - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы       Қаржы министрi";
аталған Комиссияның құрамынан мыналар шығарылсын: Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы, Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Мұхамеджанов Бауыржан Әлiмұлы, Кәкiмжанов Зейнолла Халидоллаұлы, Ким Георгий Владимирович.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 385. Утратило силу - распоряжением Президента РК от 6 апреля 2005 г. N 537 (N050537)
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента и
Правительства"
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43, N 25, ст. 258, N 40, ст. 406) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, утвержденной указанным распоряжением Президента Республики Казахстан:
Ахметова Даниала Кенжетаевича  - Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем,
Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Жандосова Ораза Алиевича       - Председателя Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции,
Жумабекова Оналсына Исламовича - Министра юстиции Республики
Казахстан;
строку:
"Досаев Ерболат Аскарбекович   - Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции"
изложить в следующей редакции:
"Досаев Ерболат Аскарбекович   - Министр финансов Республики
Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича, Масимова Карима Кажимкановича, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Какимжанова Зейнуллу Халидолловича, Кима Георгия Владимировича.
Президент
Республики Казахстан