Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 қаңтардағы N 443 Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкімімен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 396-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат) құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Абдрахманов                   - Қазақстан Республикасының
Сауытбек                        Ақпарат министрі
Байділдинов                   - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық
Дәулет Лайықұлы                 университеті заң факультетінің
деканы
Қайыржанов                    - "Қайнар" университетінің
Елеген Ізтілеуұлы               проректоры
Қопабаев                      - Д.А.Қонаев атындағы университеттің
Өмірәлі Қожабайұлы              ректоры
Құлекеев                      - Қазақстан Республикасының Білім
Жақсыбек Әбдірахметұлы          және ғылым министрі
Матюхин                       - Заңтану академиясының - "Әділет"
Анатолий Алексеевич             Жоғары құқық мектебінің ректоры
Сәрсембаев                    - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия
Марат Алдоңғарұлы               ұлттық университеті заң
институтының директоры;
Кеңестің мына мүшелерінің лауазымдары төмендегідей редакцияда жазылсын:
Б.А.Бұлғақбаев - "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігінің (қаржы полициясының) төрағасы";
М.А.Құл-Мұхаммед - "Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі";
З.Қ.Тұрысбеков - "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі";
аталған Кеңестің құрамынан Қ.Ш.Сүлейменов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 27 января 2004 года N 443
Ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, образованного распоряжением Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 396; 2003 г., N 18, ст. 180):
Абдрахманова                - Министра информации
Сауытбека                     Республики Казахстан,
Байдельдинова               - декана юридического факультета
Даулета Лаиковича             Казахского национального
университета им. Аль-Фараби,
Каиржанова                  - проректора университета
Елегена Истлеуовича           "Кайнар",
Копабаева                   - ректора университета
Омрали Кожабаевича            им. Д.А. Кунаева,
Кулекеева                   - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича      Республики Казахстан,
Матюхина                    - ректора Академии
Анатолия Алексеевича          юриспруденции - Высшей школы
права "Адiлет",
Сарсембаева                 - директора юридического
Марата Алдангоровича          института Евразийского
национального университета
им. Л.Н. Гумилева;
должности членов Совета изложить в следующей редакции:
Булгакбаева Б.А. - "Председатель Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)";
Кул-Мухаммеда М.А. - "советник Президента Республики Казахстан";
Турисбекова З.К. - "Министр внутренних дел Республики Казахстан";
вывести из состава данного Совета Сулейменова К.Ш.
Президент
Республики Казахстан