И.М.Романов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 456 Өкімі
Игорь Матвеевич Романов Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О Романове И.М.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 456
Назначить Романова Игоря Матвеевича советником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан