Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 513 Өкімі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 396-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 513
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (CAПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 396; 2003 г., N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 3 исключить.
Президент
Республики Казахстан