Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасындағы өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 10 қаңтардағы N 519 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасындағы өкілі болып тағайындалсын, Г.А.Марченко бұл міндеттерден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О представителе Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 10 января 2005 года N 519. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Назначить Масимова Карима Кажимкановича - помощника Президента Республики Казахстан представителем Президента Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, освободив от этих обязанностей Марченко Г.А.
Президент
Республики Казахстан