Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 29 желтоқcандағы N 435 өкiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 544 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 588 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 24.06.2013 № 588 Жарлығымен.
"Актілер жинағында"
жариялануға тиіс
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң Терроризмге қарсы орталығы туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 435  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 50, 572-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзілсiн:
1-тармақтағы "және Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiмен" деген сөздер ", Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігімен, Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiмен, Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiмен, Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiмен және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Орталыққа Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының қауiпсiздiк жүйелерiн және террористiк қатердi бейтараптандыруға дайындықты күшейту жөнiндегі шаралар кешенiн iске асыруға, оның iшiнде Терроризмге, экстремизмге және сепаратизмге қарсы күрес жөнiндегі мемлекеттiк бағдарламада көзделген бақылауды жүргiзу жөнiндегi өкiлеттiктер берiлсiн.";
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiне, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне, Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiне, Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетiнe" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi, Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi, Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi өздерiнiң актiлерiн осы өкiмге сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 435
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 544. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 588
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 24.06.2013 № 588.
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов"
1. Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 435 "Об Антитеррористическом центре Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 50, ст. 572) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 слова "и Агентством Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами ", Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, Министерством юстиции Республики Казахстан, Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерством культуры, информации и спорта Республики Казахстан и Комитетом таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Наделить Центр полномочиями по осуществлению контроля за реализацией государственными органами Республики Казахстан комплекса мер по усилению систем безопасности и готовности к нейтрализации террористических угроз, в том числе предусмотренных Государственной программой борьбы с терроризмом, экстремизмом и сепаратизмом.";
в пункте 3 слова "Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" заменить словами "Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, Министерству юстиции Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан, Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Министерству обороны Республики Казахстан, Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, Министерству юстиции Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан, Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим распоряжением.
Президент
Республики Казахстан