Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі N 323 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 577 Өкімі
"Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөніндегі комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі N 323  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 671-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Имашев Берік Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары, төраға,
Әбдіров Нұрлан Мәжитұлы - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі Хатшысының орынбасары - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесі Хатшылығының меңгерушісі,
Тұрысбеков Зауытбек Қауысбекұлы - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы;
мына жолдар:
"Әбілхатаев               - Қазақстан Республикасы Президенті
Марат Кәрімұлы              Әкімшілігінің Мемлекеттік-құқық
басқармасы Құқық қорғау қызметі
бөлімінің меңгерушісі",
"Бектұрғанов              - Қазақстан Республикасы Президенті
Ерсұлтан Өтеғұлұлы          Әкімшілігінің Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы және кадр саясаты
басқармасы Кадр саясаты бөлімінің
меңгерушісі"
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбілхатаев               - Қазақстан Республикасы Президенті
Марат Кәрімұлы              Әкімшілігінің Құқық қорғау мен
сот жүйелері мәселелері бөлімінің
меңгерушісі",
"Бектұрғанов              - Қазақстан Республикасы Президенті
Ерсұлтан Өтеғұлұлы          Әкімшілігінің Кадр саясаты
бөлімінің меңгерушісі";
аталған комиссия құрамынан Б.Ә.Мұхаметжанов, Ғ.Р.Әбдірахымов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года N 323
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2005 года N 577
Внести в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года N 323 "Об утверждении состава Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 671) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам, утвержденной указанным распоряжением:
Имашева Берика Мажитовича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, председателем,
Абдирова Нурлана Мажитовича - заместителя Секретаря Совета Безопасности - заведующего Секретариатом Совета Безопасности Республики Казахстан,
Турисбекова Заутбека Каусбековича - Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы;
строки:
"Абулхатаев                   - заведующий Отделом
Марат Каримович                 правоохранительной
деятельности
Государственно-правового
управления Администрации
Президента
Республики Казахстан",
"Бектурганов                  - заведующий Отделом
Ерсултан Утегулович             кадровой политики
Управления организационной
работы и кадровой
политики Администрации
Президента Республики
Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Абулхатаев                   - заведующий Отделом
Марат Каримович                 по вопросам
правоохранительной и
судебной систем
Администрации
Президента Республики
Казахстан",
"Бектурганов                  - заведующий Отделом
Ерсултан Утегулович             кадровой политики
Администрации Президента
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии: Мухамеджанова Б.А., Абдрахимова Г.Р.
Президент
Республики Казахстан