Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 26 Өкімі
"Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында"
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 369-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж., N 44, 578-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына:
Байқадамов Болат Кенжекешұлы - Қазақстан Республикасындағы Адам құқықтары жөніндегі уәкіл;
Мәми Қайрат Әбдіразақұлы - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасы;
Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі;
Түгел Әнуар Құрманбайұлы - Қазақстан Республикасы Адвокаттар одағының президенті;
Тұрмағанбетова Жеміс Өтегенқызы - "Адам құқықтары үшін хартиясы" қоғамдық бірлестігінің атқарушы директоры енгізілсін;
аталған Кеңестің құрамынан М.Т.Әлімбеков шығарылсын;
2) аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңес туралы Ереженің 4-тарауының алтыншы абзацындағы "Құқық қорғау және сот жүйелері мәселелері бөлімі" деген сөздер "Заңнама және құқықтық сараптама бөлімі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года N 26
Подлежит опубликованию
"Собрании актов
Президента и Правительства"
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 369; 2003 г, N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50; N 51, ст. 671; 2005 г., N 44, ст. 578) следующие изменения:
1) ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным распоряжением:
Байкадамова Болата Кенжекешевича - Уполномоченного по правам человека в Республике Казахстан,
Мами Кайрата Абдразакулы - Председателя Верховного Суда Республики Казахстан,
Мухамеджанова Бауржана Алимовича - Министра внутренних дел Республики Казахстан,
Тугела Ануара Курманбайулы - президента Союза адвокатов Республики Казахстан,
Турмагамбетову Жемис Утегеновну - исполнительного директора Общественного фонда "Хартия за права человека";
вывести из состава названного Совета Алимбекова М.Т.;
2) в абзаце шестом главы 4 Положения о Совете по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденного указанным распоряжением, слова "Отдел по вопросам правоохранительной и судебной систем" заменить словами "Отдел законодательства и правовой экспертизы".
Президент
Республики Казахстан